22.03.2019, 18:30 | czytano: 6608

Gdzie na narty w ten weekend?

Są jeszcze na Podhalu miejsca, gdzie można pojeździć na nartach.
Bardzo dobre - oczywiście biorąc pod uwagę porę roku - warunki oferuje nadal Białka Tatrzańska, gdzie czynne są wszystkie wyciągi i trasy. Pojeździć możemy również w Jurgowie, w Bukowinie Tatrzańskiej na wyciągu UFO oraz na Rusiń-Ski, działa stacja w Małem Cichem i na Polanie Szymoszkowej. Jeszcze w ten weekend ostatnie szusy zrobić będzie można w Suchem oraz w Kluszkowcach w ośrodku Czorsztyn Ski.
Bardzo dobre warunki oferuje też Kasprowy Wierch. Tu poza tradycyjnymi narciarzami wiele frajdy mają także skiturowcy. Specjalnie z myślą o tych ostatnich w Białce Tatrzańskiej w niedzielę odbędą po raz pierwszy zawody Kotelnica Skitour Challenge. Ich start zaplanowano na godzinę 11.00.

Godzinę wcześniej, bo już o 10 rano w Jurgowie rozpocznie się narciarski "Zjazd w bikini!" o którym więcej przeczytać można w dziale Co Gdzie Kiedy - oby tylko dopisała pogoda!

Gdybyście chcieli wybrać się gdzieś dalej, to na Czarnym Groniu koło Andrychowa w sobotę odbędzie się Splash! - czyli zjazd na nartach połączony z przejazdem przez basen pełny wody! Ta widowiskowa impreza to już tradycja tej stacji, a od niedawna jest także organizowana w Krynicy, gdzie tegoroczna edycja udała się tak:wo/ fot. Paweł Stańczak
komentarze
fred23.03.2019, 06:01
Do Robert; Masz racyję uczyć się i pracować.Z nart nikt nie wyżyje, wiosna to powinna trawa być zielona owieczki na hali i górole niech gazdujo.
Jaś22.03.2019, 22:18
Dokładnie.
Robert22.03.2019, 18:45
Uczyć się i pracować a nie na narty.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl