30.03.2019, 10:03 | czytano: 7834

Pożar busa (zdjęcia)

Fot. Jakub Wojtyczek
Na drodze wojewódzkiej w Zubrzycy Dolnej zapalił się bus, który wiózł dzieci na wycieczkę. Nikomu nic się nie stało.
Ogień pojawił się w komorze silnika. Kierowca zatrzymał auto, a wszyscy pasażerowie wyszli. Pożar ugasili wezwani na miejsce strażacy z obu Zubrzyc, Jabłonki i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nowego Targu.
r/ zdj. Jakub Wojtyczek
komentarze
Miejscowy31.03.2019, 11:24
Apropo busa nie był z Podhala ani Orawy tylko z śląskiego.
Miejscowy31.03.2019, 11:20
Do Tomek
Czytaj ze zrozumieniem(początek).Do nikogo zębów nie wbijam tylko zracam uwagę na to co rzeczywiste.Chłopaki się starają tylko że nie mogą się dogadać kto ma jechać może bateria słaba. Sorry i szacun dla OSP.
ss31.03.2019, 10:38
Tabor samochodowy jaki posiadają przedsiębiorstwa przewozowe na Podhalu i Orawie został wycofany z eksploatacji w krajach zachodnich 20 lat temu i przywieziony do Polski. Nie wiem tylko kto dopuszcza te pojazdy do ruchu, a co gorsza do przewozów pasażerskich.
Tomek30.03.2019, 20:16
Do Miejscowy
Jak nie masz do kogo zębów wbić to se je wbij do ściany! Strażaków zostaw w spokoju bo oni w przeciwieństwie do ciebie robią coś pożytecznego
ALA30.03.2019, 17:34
bik brader jechal czy co?
Partyzant30.03.2019, 16:24
Już dawno twierdziłem, że busy na tory! Tylko tory...
Ospowicz30.03.2019, 15:38
A dlaczego aż nowotarski pojechał basic ? Chcieli mieć wycieczkę ?
Miejscowy30.03.2019, 14:50
Nie ubliżając ani nie obrażając nikogo ale tych od kierowania ruchem to powinności zmienić.Machają tymi lizakami jakby muchy odganiali
PrzewoznikzPodhala30.03.2019, 14:13
Odpowiedź jest bardzo prosta dlaczego dzieci jadą takim busem. Pani nauczycielka która busa zamawia to za 100 zl mniej jest czasem w stanie coś dać sobie ogolic, (zwłaszcza polonistki) . Nie są to jej pieniądze a ryzykuje zdrowie i życie dzieci. Przykładowo dobry autokar do Krakowa kosztuje 1000 - 1100zł za cały dzień, a wyjazd gratem i z nie zatrudnionym kierowca lub "emerytem" 800- 900 zł. Co wybiera nauczycielka??? Odpowiedzcie sobie sami. Ps. Wypowiedź na podstawie setek histori z 30 lat
Golden Life30.03.2019, 13:20
Bez Gwizdy niema jazdy ....a swojom dogom to te 30-40 letnie mercedesy powinny poznikać z dróg i to jak najszybciej !!!
Monika bez Stanika30.03.2019, 13:18
Nie z Lipnicy

To auto Kierowniczki z Big Brathera
parafian z Lipnicy30.03.2019, 11:38
co to za przewoznik ten z lopnicy?
Wojtek30.03.2019, 11:28
Zasadnicza sprawa,taki klekot na wycieczkę z dziećmi? Gdzie jest roztrop ność także nauczycieli? Dlaczego jeszcze takie starocie są dopuszczane do systematycznego przewożenia pasażerów !
Jkm30.03.2019, 10:55
A jakoś mnie to nie dziwi patrząc na stan busów na Podhalu.. Co drugi dziurawy od rdzy.. Ja się tylko zastanawiam jak one wszystkie przegląd przechodzą
Zobacz pełną wersję podhale24.pl