Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Orawce. Seat wypadł z drogi, przekoziołkował i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Autem jechała kobieta z dziećmi.
Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Podróżujący mają jedynie niewielkie obrażenia. Na miejscu kolizji pojawiły się jednostki JRG Nowy Targ, OSP KSRG Jabłonka, OSP Orawka, dwie karetki i policja. Wprowadzono ruch wahadłowy.
jw, s/
















