25.05.2019, 12:00 | czytano: 6609

Hotel Wojasów wyłonił się zza rusztowań (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski / Materiały prasowe
NOWY TARG. Postępują prace na budowie hotelu marki ibis Styles, który powstaje koło stadionu przy ulicy Kolejowej.
Hotel, którego otwarcie zapowiedziano na wakacje, prowadzi już wynajem sal na bankiety, wesela czy konferencje. Terminy rezerwować można od września.
Oprócz 100 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja, bar, strefa wellness z basenem i jacuzzi oraz ponad 400 m2 powierzchni konferencyjno-bankietowej. Aktualnie inwestycja jest na etapie wykańczania.

Obiekt buduje spółka AW INVEST należąca do małżeństwa przedsiębiorców Wiesława i Agnieszki Wojasów.

r/ zdj. Szymon Pyzowski
zobacz także
komentarze
Obiektywny26.05.2019, 09:09
Rozwój turystyczny miasta i okolicy nie będzie możliwy be bazy noclegowej. Nie prywatne pensjonaty w których gości karmi się produktami z Biedronki, ale hotele z własną bazą kulinarną i noclegową mogą to zapewnić. Zakopane na prowincjonalnym podejściu do Nowego Targu ,mieście przy drodze do Zakop, jak powiedział to jeden z byłych burmistrzów, ma szansę zaistnieć bo potencjał jest. Żadna impreza w mieście nie powiedzie się bez gości z zewnątrz ,których należy zatrzymać na dłużej. Nie ważne czy to p. Wojas czy ktoś inny ważne by miasto zaczęło istnieć na mapie jako miejsce warte zobaczenia. Zawistników pozdrawiam.
pracownik na szczęście były26.05.2019, 08:51
Zostawił kiedyś hokej zdobywając mistrzostwo , zostawi dorobkiewicz i piłkę jak się . Jedni się dorabiają , a drudzy budują po okolicy pałace na ludzkiej krzywdzie . Haj. jeszcze trochę dorobi miasta kosztem i ludzi , którym daje głodowe pensje całą III RP .
taka prawda25.05.2019, 20:09
miejscowy widzisz zawistniku...POdziekuj temu *** Balcerewiczowi za takie "dary losu" które były w całej rozsprzedawanej Polsce... Nieliczni tacy jak Wojas wykorzystali to żeby się rozwijać i dać pracę ludziom. Inni nabili sobie kieszenie zostawiajac zgliszcza za sobą...
miejscowy25.05.2019, 18:32
Już nieliczni pamiętają początki firmy Wojas, który powstał na zgliszczach kombinatu. Wówczas Wojas otrzymał za bezcen "Dar od losu" to może i teraz od Miasta uda się otrzymać co nieco.
Miastowy25.05.2019, 16:38
Spokojnie Wald, przecież do hotelu prowadzą dwie równoległe drogi. Problemu nie będzie.

Z zapuszczonych ruin wyłania się jeden z elegantszych zakątków Miasta. Brawo!
pytia25.05.2019, 16:28
Burmistrz b musi im dać jeszcze stadion na własność - niech bija kasę , skoro miasto nie potrafi. Zrobią biznes i zostawią miastu piłkę nożną jak ochłap .
Wald25.05.2019, 13:40
No i co z tego jak miasto nie zdąży z przebudową drogi. Odwołali przetarg. Powstanie hotel bez dojazdu a potem zaczną umilać życie gościom remontem, kurzem, pyłem i hałasem. Z wizją i konsekwentnie w kluszkowieckim stylu.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl