25.05.2019, 15:40 | czytano: 2460

Remont drogi w Krościenku

W Krościenku nad Dunajcem trwa remont drogi wojewódzkiej 968. Prace powodują utrudnienia w ruchu i korki. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.
Informacja Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie o utrudnieniach na czas robót:
Na odcinku od km 6+720 do km 6+879 czyli od skrzyżowania z ul. Targową/Mickiewicza w stronę ronda zostanie zamknięta lewa strona jezdni oraz lewy chodnik (patrząc w kierunku ronda). Ruch będzie odbywał się od strony ronda w kierunku Nowego Targu. Relacja w kierunku Szczawnicy i Nowego Sącza będzie odbywała się ul. Mickiewicza przez rynek. Wjazd do ulicy Targowej zostanie zamknięty od strony ul. Jagiellońskiej. Dojazd do ul. Targowej będzie odbywał się Aleją Wędkarzy lub ulicą Sienkiewicza. Ruch po ul. Targowej będzie odbywał się w obu kierunkach.

Posesje przy ul. Jagiellońskiej od numeru 4 do 32 (parzyste) będą miały utrudniony dostęp od strony ulicy, dojazd będzie bardzo utrudniony, czasowo wjazd samochodami będzie nie możliwy ze względu na charakter prowadzonych prac. Na całym odcinku będzie obowiązywał zakaz parkowania.

Na odcinku na wysokości Parku Linowego w km od 5+810 do km 6+050 zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, z ruchu zostanie wyłączona prawa strona jezdni jadąc w stronę Krościenka nad Dunajcem. W zależności od natężeń ruch będzie regulować sygnalizacja świetlna lub będzie wprowadzone ręczne kierowanie ruchem.

Utrudnienia spodziewane są do 10 czerwca.

oprac. r/
komentarze
....25.05.2019, 20:46
*drogi wojewódzkiej 969 (nie 968)
Zobacz pełną wersję podhale24.pl