30.06.2019, 11:42 | czytano: 2564

W Zakopanem ruszyło "Lato z Radiem Festiwal 2019" (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Za sprawą Polskiego Radia teren Dolnej Równi Krupowej zamienił się w wielki piknik rodzinny. W wydarzeniu wzięło udział kilka tysięcy osób.
Na dużej scenie można było zobaczyć i posłuchać Hanki Rybki, nadzwyczaj ciekawa formacji Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy, Sławka Uniatowskiego, czy Krzysztofa Zalewskiego, który kiedyś brawurowo wyśpiewał przeboje Czesława Niemena, a dziś sam jest gwiazdą. Finał należał do niesamowitej i zaskakującej Kayah.
Oprócz występów scenicznych na Dolnej Równi była strefa muzyczna i relaksu z leżakami. Strefa Familijna cieszyła się wielką popularnością wśród najmłodszych gdzie dla dzieci były poprowadzone m.in. warsztaty reporterskie, odbyło się czytanie bajek z profesjonalnym lektorem z podziałem na role. Maluchy mogły także m.in. nagrać życzenia dla najbliższych oraz wziąć udział w audycjach na żywo.

Nie zabrakło też części gastronomicznej w postaci food traków zaparkowanych wzdłuż Alei 3-maja, gdzie każdy mógł znaleźć coś dobrego dla siebie.

pk/ zdj. Piotr Korczak
zobacz także
komentarze
Ewa30.06.2019, 12:22
Krzysiu Zalewski był fantastyczny!!!!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl