04.07.2019, 18:00 | czytano: 5677

Pół kilograma marihuany w aucie

Fot. KPP Zakopane
Policjanci z Zakopanego zatrzymali 20-letniego mieszkańca Zakopanego, który przewoził w samochodzie pół kilograma marihuany.
Na terenie Poronina patrol zakopiańskiej drogówki zatrzymał do kontroli samochód, który podróżował 20-letni zakopiańczyk. Policjanci podejrzewali, że kierowca będzie prowadził pojazd pod wpływem substancji zabronionych. Szybko okazało się, że przypuszczenia były trafne. Mężczyzna kierował audi będąc pod wyraźnym wpływem marihuany. Kryminalni dokonali sprawdzenia pojazdu, w którym podczas przeszukania ujawnili foliowy worek z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego.
Zakopiańczyk został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono pół kilograma marihuany. Kryminalni nadal zajmują się sprawą. Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
...06.07.2019, 20:37
Do k a Ty człowieku wiesz chociaż co to samosiejka? Jak sama nazwa wskazuje rośnie se to samopas od dawna na dziko w pełni naturalnie. A po lasach są uprawy ktoś tu się musi doedukowqc
k05.07.2019, 12:59
samosiejki z pod Turbacza wydały obfity plon?
abc04.07.2019, 19:38
teraz bierzcie się za YELLOWA Z Białki Tatrzańskiej
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl