27.07.2019, 22:35 | czytano: 8085

W Nowym Targu trwają Mistrzostwa Polski w Trialu (zdjęcia)

Fot. Czytelnik
Dwudniowe zawody rozgrywane są na torze AMK Gorce przy ulicy Szaflarskiej. Pod koniec pierwszego dnia zawodów sportowcy dali o sobie znać mieszkańcom Nowego Targu. Po południu ulicami miasta przejechała motocyklowa parada, w której udział wzięli zawodnicy i sympatycy trialu motorowego.
Fot. Czytelnik
Rywalizacja odbywa się na torze treningowym AMK Gorce, gdzie rozgrywana jest V i VI runda Mistrzostw Polski Trial i Pucharu Polski. Dla uatrakcyjnienia zawodów w godzinach wieczornych odbył się koncert muzyki country. W niedzielę ciąg dalszy zmagań.

W galerii poniżej zdjęcia z pierwszego dnia mistrzostw.

r/ zdj. Szymon Pyzowski
Może Cię zainteresować
komentarze
Martin30.07.2019, 16:27
Lepiej trenować Trial na motocyklu raz w roku pojechać w paradzie na rynek pod obstawą policji na Sportowym Motocyklu gdzie każdy kg jest ważny przy wskokach i trudnych elementach które wymagają od młodych i starszych zawodników dyscypliny , zdrowego życia , bez papierosów bez alkoholu , Lepiej pojeździć po skałach niż rozbijać butelki po piwie pod wpływem alkoholu . Na całym Świecie takie parady mają miejsce mało tego zawody są organizowane w centrum Miast dla publiczności dla Gości w miejscowościach turystycznych , żeby popatrzeć podziwiać jak można Motocyklem pokonywać przeszkody .
Roman Senatro28.07.2019, 22:14
Po niektórych komentarzach tylko jedna odpowiedź : ludzie, mieszkańcy Nowego targu!!!! powinniście być dumni z tego że Wasz miejscowy Klub : AMK Gorce Nowy Targ jest wieloletnim MISTRZEM POLSKI W TRIALU. Klub ma swój tor, gdzie urzadza treningi i zawody rangi Mistrzów Polski Nie sadzę aby akutat oni byli uciążliwi dla Was. a parada ?? przecież raz w roku!!! czy na prawdę te 10 minut dla was jest takie traumatyczne??? nie widzę waszych opinii dot. np. rozkopanej , powodujacej życie w pyle i kurzu ulicy Szaflarskiej na wysokości castoramy lidla itp. Tam przejeżdża codziennie ponad 1000 aut psując sobie resory i inne części zawieszenia. i co cisza???
Qj28.07.2019, 19:51
Ooo zniknęły zdjęcia z przejazdu po mieście.
Ciekawe dla czego . Przecież wszystko ponoć legalnie
Michał zawodnik AMK Gorce28.07.2019, 19:33
Do pytajnik. Karol i inni :
Parada była obstawiona policją. Wszystko było legalne.
Pod Patronatem Urzędu Miasta.
Tylko jak zawsze Wam mieszczuchy blokusy nic nie pasuje.
Pytajnik28.07.2019, 17:19
Dlaczego po drodze publicznej jadą tam motocykle, które nie są do tego uprawnione, nieposiadające kierunkowskazów, lusterek, odpowiednich świateł, tablic rejestracyjnych itd? Gdzie była Policja?
grazia28.07.2019, 15:13
Pasja i sport jest tylko wtedy gdy nie stanowi utrapienia dla innych!!Wy na swoich pierdziawkach nie szanujecie nikogo i dlatego jesteście tak bardzo nie lubiani!SAMI DO TEGO DOPROWADZILIŚCIE!!!
filozof28.07.2019, 14:38
Szkoda tylko że "sportowcy"poruszaja się po drogach motocyklami do tego nie uprawnionymi oraz czynia wielki huk i kurz na skarpach i pod skarpami nad Białym Dunajcem!!Mojej sympatii a i wielu innych mieszkańców naszego miasta nie odzyskacie!!Jesteście mecząca chuligańską plagą nie liczącą się z nikim!Wasze dzikie rajdy nad Dunajcem i Wasz tupet i chamstwo sprawiły swoje!!Nie zwracacie uwagi na spacerujących ludzi i na zwierzęta!Jesteście utrapieniem!!!
XYZ28.07.2019, 12:02
Co jak co, ale było ogłaszane na plakatach to po pierwsze, a po drugie była obstawa policji. Wszyscy jechali zgodnie z przepisami drogowymi jeśli chodzi o prędkość. Wszystko na legalu. Jeśli kogoś boli to że jest to tradycja związana z zawodami w naszym mieście to można w tym czasie wyjechać z miasta do rodziny lub gdzie kolwiek :)
karol28.07.2019, 05:01
jada na zawody przez parking na skos, ryk silników po osiedlu, nie licza sie z nikim. Co za miasto baranów!
Ciekawa28.07.2019, 03:34
Czy można się poruszać pojazdem mechanicznym po drogach publicznych bez rejestracji??
Uważaj głupi są wszędzie!27.07.2019, 22:44
Motocykliści chcecie być szanowani to jeździjcie swoimi motorami tam gdzie wam wolno a po drogach z przestrzeganiem ograniczenia prędkości.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl