05.08.2019, 09:47 | czytano: 3787

Gmina porozumiała się z termami

Władze gminy Czarny Dunajec podpisały umowę z Chochołowskimi Termami. Od 2 września, każde dziecko do ukończenia 16 roku życia, za okazaniem Karty Dużej Rodziny wydanej przez Urząd Gminy Czarny Dunajec, wejdzie do Chochołowskich Term jedynie za 5 zł.
Oferta obowiązywać będzie od poniedziałku do czwartku. Natomiast w piątek do godziny 15.
Z promocji nie będzie można skorzystać w okresie wakacji, ferii zimowych w terminach obowiązywania dla wszystkich województw, okresie zimowej i wiosennej przerwy świątecznej, a także w weekendy tj. od piątku od godz. 15 do niedzieli do godz. 22 i w dni ustawowo wolne od pracy, oraz tzw. „długie weekendy”.

- To świetna informacja dla mieszkańców całej naszej gminy. Karta Dużej Rodziny Gminy Czarny Dunajec i związane z nią profity stają się faktem. Dziękujemy naszemu partnerowi za podjęcie współpracy i zapewnienie rodzinom możliwości fajnego spędzenia czasu - podkreśla Marcin Ratułowski, wójt Gminy Czarny Dunajec. Również uczniowie ze wszystkich szkół w ramach np. wyjazdów klasowych będą mogli skorzystać taniej z Chochołowskich Term.

- Rozmawiamy z innymi partnerami, aby zechcieli udzielić ulg posiadaczom Karty Dużej Rodziny. Już wkrótce pojawią kolejne oferty od lokalnych przedsiębiorców - dodaje wójt Ratułowski. KDR honoruje także na terenie gminy m.in. sklep "Lewiatan" w Miętustwie.

Źródło: facebook, oprac. js/
komentarze
darko05.08.2019, 14:21
Dorula bierz przykład z władz Czarnego Dunajca a nie tylko przymilanie się dojnej zmianie
eeehhhh05.08.2019, 13:39
A Nowy Targ z kim się porozumiał?
jo05.08.2019, 13:33
Wszędzie na świecie jest dla pociech darmowy wstęp ----- ale jaja ----hahahahahahaha
Zobacz pełną wersję podhale24.pl