10.08.2019, 19:45 | czytano: 3015

Najnowsza ekspozycja drzwi i podłóg w Nowym Targu! (art. sponsorowany)

W lipcu zakończyła się gruntowna przebudowa ekspozycji w sklepie Majster Plus w Nowym Targu. Po 12 latach funkcjonowania nadszedł czas na dostosowanie standardu do aktualnych trendów. W ten sposób oddano w ręce klientów największą w mieście powierzchnię, na której zaprezentowanych jest ponad 100 sztuk drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz kilkaset wzorów podłóg.
Na odświeżonej wystawce zaprezentowano produkty wielu renomowanych dostawców, wśród których znajduje się jedyna w mieście ekspozycja podłóg Quick Step. Ponadto klienci sklepu Majster Plus wybierać mogą produkty podłogowe takich marek jak Classen, Krono Original, Swiss Krono, VOX oraz nowość na rynku – panele podłogowe VILO.


Oferta drzwi jest równie szeroka – wśród zamontowanych na ekspozycji produktów znajdują się takie marki jak VOX, VILO, DRE, POL-SKONE, ERKADO, INTENSO oraz INVADO. Szeroki asortyment Majster Plus uzupełnia oferta okien, bram garażowych, materiały budowlane typu wełna, styropian, sucha zabudowa, płyty osb. W sklepie znajduje się również mieszalnik farb i tynków. Oferta produktowa skierowana jest zarówno do firm wykonawczych jak i klientów indywidualnych – dla każdego przygotujemy wycenę i projekt zgodny z oczekiwaniami!

Zapraszamy do odwiedzenia nowej ekspozycji Majster Plus znajdującej się w Nowym Targu przy Al. Tysiąclecia 104, od poniedziałku do piątku od 7:30 do 18:00. W soboty sklep jest czynny od 7:30 do 14:00.

Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego, jesteśmy do dyspozycji pod numerami: 698-290-840 i 18 266-47-99

Majster Plus – Największy wybór w regionie!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl