12.08.2019, 22:58 | czytano: 6998

Marki Tatrzańskie przyznane (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
Podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych przyznane zostały nagrody Marki Tatrzańskiej dla najlepszych produktów i usług z powiatu tatrzańskiego. Pamiątkowe statuetki i dyplomy wręczał starosta Piotr Bąk.
W tegorocznej edycji wyróżnieni zostali:
W kategorii artykułów spożywczych: restauracja Villa Toscana, restauracja Sichlański Dworek, karczma Chata Zbójnicka oraz FHU U Bafii.

W kategorii wyrobów i produktów rękodzielniczych: Instrument Bobak Grapny, Michał Różak, Marek Mazur oraz Zofia Kin.

W kategorii usługi gastronomiczne, handlowe, noclegowe i inne: FPHU Burkaty, Restauracja regionalna Gazdowo Kuźnia, Górska Osada Luxury Chalets Poronin, Willa pod Orłem, Hotel Górski PTTK Kalatówki oraz Firma Nagłośnieniowa Marek Wacławski.

Marka Tatrzańska to lokalny certyfikat jakości, ustanowiony przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem. Ma przyczynić się do gwarantowania najwyższej jakości usług i produktów oferowanych nabywcom, obronić ich przed podróbkami i tandetą, a także - co nie mniej ważne - podnosić prestiż i wizerunek nagrodzonych. Wyróżnienie przyznawane jest od 2008 roku.

pk/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
sasiad15.08.2019, 11:15
bafia co roku się zgłasza sama do nagrody ..całkowity brak samozadowolenia ....
ferari14.08.2019, 17:41
Villa Toscana. Brzmienie i meniii w (za co i ile bo przy rynku) czysto góralskie. Prawda P..ani WICE bur...? Jak u sowy.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl