14.08.2019, 16:51 | czytano: 5530

Nieudana próba ucieczki

Fot. KPP Zakopane
Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali w Zakopanem 29-latka ze Skierniewic, który był poszukiwany za kradzież rozbójniczą.
Wczoraj po południu funkcjonariusze Placówki SG w Zakopanem kontrolowali samochód, którym jechało pięć osób. Jeden z pasażerów nie posiadał żadnego dokumentu tożsamości. Podczas weryfikacji nazwiska mężczyzna podał fikcyjne dane, co szybko wyszło na jaw. Gdy zorientował się, że nie oszuka funkcjonariuszy, podjął nieudaną próbę ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany, obezwładniony i zakuty w kajdanki.
Na komendzie policji, gdzie został zabrany, okazało się, że to 29-letni mieszkaniec Skierniewic, jest poszukiwany przez organy ścigania. Komenda Miejska Policji w Skierniewicach potwierdziła, iż w stosunku do 29-latka jest postępowanie w związku z kradzieżą rozbójniczą. 29-latek został zobowiązany do osobistego stawiennictwa w Prokuraturze Rejonowej w Skierniewicach w wyznaczonym przez funkcjonariuszy terminie.

Dodatkowo w związku z umyślnym wprowadzeniem w błąd instytucji upoważnionej z mocy ustawy do legitymowania co do tożsamości osoby, na zatrzymanego obywatela Polski nałożono mandat karny kredytowany w wysokości 500 zł.

Źródło: KOSG, oprac. r/
komentarze
Zdziwiony15.08.2019, 10:01
Nie do wiary. To już 1 kwietnia ?????... Jak ten czas szybko leci.
Jan15.08.2019, 08:50
Od razu zatrzymać i do paki ,a nie cackać się jak z dzieckiem.
Burok15.08.2019, 08:09
I to jest cała Polska . Policja lapie zbója , poucza go co ma zrobić i daje mandat na kredyt ! , paranoja . A może by tak w ciasnej suce na koszt delikwenta dostarczyć go tam gdzie na niego niecierliwie czeka prokurator
cichy14.08.2019, 23:42
potwierdźcie że to żart !!!
jak dobrze rozumiem - gość nie chciał zeby dowiedziec sie kim jest a tym samym próbował ucieczki, został złapany i dowieziony na komendę !!!
tam stwierdzono, że jest poszukiwany w sprawie rozboju !!!
gosciowi nałozono mandat kredytowy ??? za wprowadzenie w błąd !!!
i grzecznie poproszono żeby stawił się we własciwej komendzie

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

mam nadzieje ze to jakis błąd komunikacyjny
Zobacz pełną wersję podhale24.pl