18.08.2019, 12:01 | czytano: 3695

Ostatni dzień Jarmarku Podhalańskiego

zdj. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Trzydniowa impreza dobiega końca. Niedziela w ramach XI edycji Jarmarku Podhalańskiego to przede wszystkim zabawy dla dzieci, występy zespołów, zajęcia edukacyjne oraz zawody i pokazy sprawnościowe.
Od południa do godziny 18.00 w Parku Miejskim rozgrywane będą zawody deskorolkowe. Tam także zaplanowano pokazy w wykonaniu policjantów.
W Strefie Rodzinnej na Placu Słowackiego od godz. 14.00 do 19.00 prowadzone będą warsztaty rodzinne "Barwy Lata", "Mini mini Jarmark", program edukacyjno-artystyczny "Kamishibai Wędrowni Opowiadacze". Ustawiona została ścianka wspinaczkowa oraz wybieg dla zwierząt - Mini Zoo.

Po południu wystąpi chór Uniwersytety Trzeciego Wieku, a od godziny 16.00 - koncerty. Wystąpią dziś: Kapitał, Bosski Roman, Clödie oraz Sygitowicz, Urny, Stępień w programie STOP Hejt /STOP Dopalaczom

s/
komentarze
Buli19.08.2019, 09:22
Bartek bo jak się władza słania się na nogach pod sceną To i całe miasto się bawi na całego.
jeden gołąb18.08.2019, 22:31
A gdzie był ten pokaz Policji bo jakoś nie zauważyłem.
Sławcio18.08.2019, 20:43
Mini zoo...na prawdę mini. dwie owce, jedna koza, 2 kury duże i 4 małe, i jeden gołąb. No jeszcze można zaliczyć koniki miniaturki - 2 lub 3. Szału nie było. A poza tym zgadzam się z Bartkiem w kwestii - "bałaganu". Chyba rynek to nie jest dobre miejsce na takie impry..Współczucia dla mieszkańców, bo mnie by chyba trafiło.
Saba18.08.2019, 20:34
Policja woli ustępować w swoim biurowcu. Byłam wczoraj na koncertach i to co małolaty wyróżniały pod Ratuszem było straszne. Osoby poniżej 18 roku życia pijane być moze, zaćpane.. Policji oczywiście brak. Wyjezdzalam autem w kierunku Waksmundu myślałam że tam ich spotkam, oczywiście brak. Radiowóz jechał przed nami do komendy...
janmar18.08.2019, 14:14
Jak to? Policja nie robi tego co robiła za nich od lat straż? No kto by się spodziewał? Kiedy wywozili z rynku leżących już nad ranem uczestników balangi, pisano że : "tylko stoją i nic nie robią". No to teraz już nawet nikt nie stoi. Wolność.
Bartek18.08.2019, 13:14
Nawet dla osoby o innych gustach muzycznych, naprawdę fajne zespoły, dobra zabawa i rozrywka. Takie imprezy przydałyby się częściej, szczególnie w lecie. Ale błagam, przenieście to na lotnisko. Na Rynku wielka scena, mały plac, częściowo zajęty przez budki handlujących, parasole i gastronomię, setki ludzi stłoczonych jak śledzie przed sceną w wygrodzonych ciasnych sektorach, akustyka fatalna, miejsca siedzące okupowane już od popołudnia. A na lotnisku dźwięk się nie odbija od ścian, miejsca dużo, kocyk na trawkę i byłoby super. Jedno mnie zdziwiło. Żeby nie było patroli policji na ulicach otaczających Rynek, kiedy wiadomo że jest impreza w mieście, żeby nikt nie kontrolował trzeźwości kierowców, spożycia alkoholu poza miejscem imprezy, ostentacyjnego oddawania moczu przez nieskrępowanych obszczymurków, śmiecenia, wrzasków i dzikiej bieganiny pijanej szczylerii o 1 w nocy, parkowania gdzie i jak kto chce, wałów - co ławka to inna impreza - takie bezprawie to chyba tylko w Nowym Targu!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl