20.09.2019, 16:07 | czytano: 15930

Uczestnicy wypadku byli pod wpływem alkoholu

Fot. Piotr Korczak
Zakopiańska policja podała szczegóły nocnego wypadku samochodowego w Bukowinie Tatrzańskiej.
- Ok. godz. 3 nad ranem kierujący volkswagenem na łuku ul. Kościuszki w Bukowinie Tatrzańskiej stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w ogrodzenie posesji i latarnię - relacjonuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji. - Z samochodu w wyniku zderzenia na jezdnię wypadło dwóch mężczyzn. Pomimo podjętej akcji ratunkowej 36-letni mieszkaniec gminy Bukowina Tatrzańska po przewiezieniu do szpitala zmarł, natomiast 24-latek zamieszkały w gminie Poronin w ciężkim stanie przebywa nadal w zakopiańskim szpitalu. Badanie dla celów medycznych wykazało we krwi mężczyzn alkohol. Samochód został zabezpieczony do dalszych czynności, które nadal prowadzi KPP w Zakopanem.
oprac. r/
zobacz także
komentarze
l21.09.2019, 03:51
KTT i wszystko jasne
Wypadki21.09.2019, 01:52
A pierwsze informacje: "najpewniej nadmierna prędkość" :):) Zawsze jak nie wiadomo, że ktoś był po alkoholu albo narkotykach, albo patrzył w telefon, albo się zagapił lub nie umiał jeździć... - mówi się że prędkość. A że organa są takie przenikliwe, że często niewiedzą to umownie prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków :):) Tu też zgodnie z artykułem badanie było dla "celów medycznych" a nie dla przenikliwych organów. Gdyby nie cele medyczne stanęło by na prędkości ? Może nawet postawiono by w tym miejscu policjanta z radarem i bloczkiem mandatowym, bo tam prędkość zabija?

Oczywiście to tak z przymróżeniem oka np. jak komuś grozi wykrawienie się to i dla najbardziej przenikliwych organów nie pobiorą krwi.
gibson20.09.2019, 19:31
No to ... się zabawiły cwaniactwa nie brakuje gorzoła na promile a później do auta i się zapier..... całe szczęście że nikt więcej nie zginoł. To jest straszne co się u nas dzieje z powodu tego alkoholu ile nieszczęść i tragedii
k20.09.2019, 17:20
Obydwaj byli pijani? Nawet przy tak wielkiej tragedii to daje do myślenia.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl