04.10.2019, 12:36 | czytano: 21227

Dziewięciu lekarzy przeszło ze szpitala w Zakopanem do Nowego Targu. Nowotarska porodówka bez ordynatora, ale z pełną obsadą

Arch. Podhale24.pl
Podczas gdy Szpital Powiatowy w Zakopanem z powodu braku lekarzy musiał zamknąć na miesiąc oddział ginekologiczno-położniczy, w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu jest komplet lekarzy. Nie ma natomiast ordynatora - dr Hubert Wolski zrezygnował z pracy.
Dyrektor nowotarskiego szpitala Marek Wierzba przyznaje, że od 1 października, czyli od momentu zamknięcia porodówki w Zakopanem, do szpitala w Nowym Targu przyjeżdża więcej ciężarnych pacjentek. - Ale pacjentki z powiatu tatrzańskiego od dawna u nas rodziły, bo przecież w przypadku szpitali nie obowiązuje rejonizacja, a każda kobieta rodzi, gdzie chce - mówi. - Jesteśmy jednak przygotowani na taką sytuację pod każdym względem.
Kryzys w zakopiańskim szpitalu wziął się właśnie z tego, że prawie wszyscy lekarze z oddziału ginekologiczno-położniczego nie przedłużyli umów i przeszli do pracy w szpitalu w Nowym Targu. Dr n. med. Małgorzata Czaplińska, zastępca ds. lecznictwa dyrektora Szpitala Powiatowego im. T. Chałubińskiego w Zakopanem, zarzuciła dyrekcji Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu, że nie informowała ich o tym, że prowadzi rozmowy z lekarzami i chce ich zatrudnić od 1 października. - I w tej sytuacji zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia czasowego oddziału - wyjaśniała podczas czwartkowego spotkania z dziennikarzami.

- Ja rozumiem, że lekarze mają prawo zmienić pracę. Ale uczciwość wymaga, żeby powiadomić w odpowiednim czasie. Gdyby dyrekcja była poinformowana wcześniej, nie byłoby w ogóle przerwy. Dyrektor dowiedziała się o zaistniałej sytuacji 30 września - mówił wicestarosta Jerzy Zacharko.

- Ja nie miałem nigdy zamiaru nikomu nikogo podbierać. Od dawna zamieszczamy gdzie tylko się da ogłoszenia o tym, że poszukujemy lekarzy, bo jak większość szpitali w Polsce, cierpimy na ich brak - wyjaśnia dyrektor Wierzba. - Więc skoro zgłosili się lekarze i chcieli podjąć u nas pracę, to chętnie podjęliśmy z nimi rozmowy i doszliśmy do porozumienia. Powiedzieli nam, że w Zakopanem mieli umowy czasowe i nie mieli pewności, czy będą tam pracować dłużej, czy nie.

W sumie, jak informuje Marek Wierzba, z Zakopanego do Nowego Targu przeszło dziewięciu lekarzy, a deklarację przejścia zgłosiło dwóch kolejnych. - Pani wicedyrektor Aleksandra Chowaniec jest w kontakcie z nimi - dodaje.
- Wszyscy ci lekarze dołączyli do wątłego zespołu, jaki u nas był. Teraz sytuacja na naszej ginekologii jest bardzo dobra - nie kryje zadowolenia.

Z funkcji ordynatora oddziału zrezygnował dr Hubert Wolski, z którym rozwiązano umowę za porozumieniem stron. Część lekarzy, jak przypomina dyrektor, odeszła już wcześniej, na przełomie lipca i sierpnia, wskutek sporu o wysokość zarobków. Nowym składem lekarskim na nowotarskiej ginekologii kieruje wicedyrektor. Nowy ordynator ma stanąć na jego czele w ciągu 1-2 tygodni.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Renia13.03.2022, 19:21
Witam, dziś odebrałam bliską osobę z oddziału COVID 19 i to był SZOK!!!!! Mój bliski został ZAKAŻONY w tym szpitalu na innym oddziale na którym leżał!!!! I o ile mozna stwierdzić że reakcja była szybka bo od razu zlecili badania i przejazd na oddział COVID to sam pobyt przeraża!!!. Osoba podaje się duże ilości lekarstw uspokajających, znikomy kontakt od razu słychać że jest po środkach uspokajających stosują to aby pacjent spał bo wiadomo"pacjent śpiący to bezproblemowy pacjent" OZDROWIENIEC wygląda gorzej niż osoba która tam trafia!!! A lekarze "młodzi" dramat wiadomo i gołym okiem widać że medycyna robiona ZDALNIE!!! Liczy się tylko ilość a nie jakość. Na jakie kolwiek pytania zadane Pani lekarz uzyskujemy odpowiedź: "Ciężko powiedzieć" lub " Trudno powiedzieć" wielki szacun dla tych konowałów!!!! Życzę im w przyszłości tego samego....Co do oddziału to na oddziale COVID NIE MA ANI JEDNEGO DOZOWNIKA Z PŁYNEM DEZYNFEKUJĄCYM!!!. nie ma również ani jednej toalety aby ręce umyć, ani kosza na zużyte środki dezynfekujące które oczywiście są prywatne!!! A personel bez maseczek pielęgniarki jak i lekarze chodzą po oddziałach i roznoszą wszystko a później wielkie zdziwienie że kolejny chory!! A co do Pani lekarz która była lekarzem prowadzącym mojej bliskiej osoby to jeszcze się spotkamy ale to już osobna sprawa na drodze prawnej.. nie polecam wszędzie indziej a nie tam!
Ojciec07.01.2020, 09:07
Bardzo źle potraktowano partnerkę byla 8 dni po terminie . Oklamali ją zachwyciło do żelu wywolujacego skurcze. Gdzie wcześnie zasugerowali cesarke A starszy lekarz się nie zgodził bo pierwsze urodzila. Od samego początku cierpiała bardzo bule były ogromne i krwawiła z krocza. Przed cała sytuacją z żelem i podawanie sprzecznych informacji . Zapytali czego Pani od nas oczekuje. /.../ DZIECKO było już źle ułożone krwawienie mocne ból ogromny nie taki jak przy porodzie . Bo pierwsze dziecko urodzila ale to co teraz jej zrobili mówiła było straszne byłem przy tym. Wyprosili mnie na mycie nie było czasu zastosowali znieczulenie ogólne. DZIECKO przy porodzie nie oddychalo. Ratowali je . Katastrofa. Inne kobiety po kilku godzinach mogły chodzić ona nie mogła po 3 dniach. Poziom medyczny części lekarzy jak w średniowieczu.
Ewa z rodziną11.10.2019, 23:05
Panie Doktorze Hubercie jestem pod wrażeniem. Zajmuje się Pan pacjentami "kompleksowo", znacznie wykraczając poza standardowe postępowanie o czym mogłam się nieraz przekonać, dzisiaj również. Bardzo dziękuję i życzę powodzenia na nowym stanowisku. Ratowniczych oddziału przed kamerami jest wielu a tak naprawdę ciężar odpowiedzialności i pracy spoczywa na Panu i załodze. Powodzenia.
Gosia. P11.10.2019, 09:28
Wolski to bardzo dobry lekarz. Gdy wszystko jest dobrze wizyta jest krótka ale rzeczowa, gdy coś się dzieje lekarz zgłębia temat. Wysyła na wszystkie możliwe badania i znajduje czas i dużo cierpliwości żeby wytłumaczyć czy pocieszyć. Powodzenie Panie doktorze!!!
do @ prawda boli07.10.2019, 08:39
Niż demograficzny co boli ? To idź wspierać kolorowe fantazje... Z d***o flaka na pewno rodzic się będą czworaczki...
Ivet06.10.2019, 22:35
Trzy miesiące temu byłam na patologii ciąży i miałam niestety przykre doświadczenia w tym szpitalu. Cukrzyca ciazowa jest totalnie lekcewazona, ordynator Wolski w ogóle nie rozmawia z pacjentem tylko coś burczy pod nosem, no chyba że są to jego prywatne pacjentki to temat się rozwija. Nie czułam się tam bezpiecznie, szczególnie że ostatnich tygodniach ciazy były różne komplikacje. Urodziłam spokojnie w prywatnej klinice.
Boliwia06.10.2019, 18:06
To prawda przez Wolskiego odeszło dużo dobrych lekarzy, sama byłam świadkiem jak potrafił jednego z nich potraktować. On już za bardzo się tam panoszył i nachapał. Wizyta u niego 5 minutowa nawet zapytać się go o coś nie było bo już gasił szybką byle jaka odpowiedzią czlowieka. Czekałam na sprawiedliwość aż skończą się jego rządy teraz troche spokorniejesz. Dychnij se chłopie myślę że do końca życia kasy Ci nie braknie, chociaz to dziwne ze NFZ tyle cię na stanowisku trzymał.... Napewno teraz bedzie lepsza atmosfera na oddziale. Chodziłam do niego urodziłam martwe dziecko, z powodu ciśnienia które na kolanie byle jak mierzył porażka i cukrzycy którą zbagatelizował.
30 letnia znajomość06.10.2019, 10:19
Jedno stwierdzenie Hubert jest bardzo dobry w swoim fachu,jak nie wiadomo o co chodzi,to wam powiem - chodzi o pieniadze,tyle w temacie
pacjentka06.10.2019, 10:04
Szaleją królowie cierpnie skóra w tym przypadku nam pacjentom. Właśnie o to chodzi że cała "chora sytuacja" rzutuje bezpośrednio na bezpieczeństwo pacjentek, nienarodzonych dzieci oraz noworodków. Przy takim braku specjalistów z jakim się borykamy takie posunięcia zarówno ze strony jednej jak i drugiej dyrekcji są wątpliwe moralnie ale jak już ktoś wcześniej pisał dyrekcji ,,nie obowiązuje,, etyka lekarska bo ta tyczy się lekarzy. A jeszcze bardziej smutnym jest fakt że w całej tej sytuacji tak dobrej klasy specjalista dr HUBERT WOLSKI nie jest już Ordynatorem oddziału. W przypadku takich braków lekarzy ,,wypuścić ,, od siebie lekarza z tyt. doktora habilitowanego to strzał w kolano. Miejmy nadzieję że Zakopane wykorzysta ten moment.

Do @pacjentka ja także miałam kontakt z dr Wolskim i niczego takiego o czym piszesz nie zauważyłam. Przeciwnie doktor jest mocno zaangażowany w to co robi. Każdą pacjentkę traktuje poważnie nie tylko swoje. Ja leżałam na oddziale, chodziłam do innego lekarza i mam zupełnie inne odczucia. Doktor zajmuje się z zaangażowaniem wszystkimi pacjentkami.
M06.10.2019, 09:42
Rodziłam PIERWSZE dziecko 7lat temu w NT na dyżurze doktora Wolskiego. Środek nocy, pan doktor między moimi nogami siedzi na krześle i popija kawę!!! Dwie godziny po porodzie zaczynaja się komplikacje ze mną. Proszę o pomoc i słyszę, ze doktor śpi a mnie się nic nie dzieje. O 5rano swoim krzykiem dobudzilam doktora, który natychmiastowo zarządził zabieg. Położne dostały opierdziel bo to było ich niedopatrzenie (czy napewno tylko ich skoro on do końca asystował przy porodzie?). Po drodze kilka innych zaniedbań Pana Ordynatora za 5zl. Efekt? Poród siłami natury, pobyt w szpitalu tygodniowy, kilka zabiegów dla mnie. Kiedy wygrozilam, ze spotkamy się w sądzie bo to chyba są żarty co on wyprawia, dostałam wypis na którym jest napisane, ze poród SN bez komplikacji. Pacjentka po 3dniach wypisana do domu. Zafundował mi taka traumę, ze w drugiej ciąży od początku miałam koszmary po nocach i gdyby nie jedna z Pan doktor z Zakopanego i jej wsparcie zapewne nigdy nie zdecydowałaby się na trzecie dziecko. Panie Wolski żegnaj Pan! Na szczęście przyjdzie mi rodzic w NT pod okiem najlepszej Pani doktor na świecie bo szczęśliwie pracuje teraz tu!
Wsciekla pacjentka05.10.2019, 20:38
Bardzo dobrze ze nie ma dr Wolskiego , byl okropnym ordynatorem malo kto z personelu go lubil . Ja jako pacjentka rodzilam przy nim 2 razy przy czym 2 porod byl gorszy bo mimo ze puls dziecka spadal on nadal kazal mi rodzic (dodam ze musialam lrzec bez zadnych skurczy ) . Bylam pare dni wczesniej w szpitalu ze wzgledu na kamienie w woreczku zolciowym oraz ze skurczami. W DNIU gdy odbywal sie porod dr Wolski chcial mnie wyslac do domu po zrobieniu usg,bo wedlug niego bylo wszystko dobrze .,jednak pozniej przyszla pewna Pani dr zrobila usg i okazalo sie ze nie mam wod plodowych i kazala mi zostac na oddziale . wedlug mnie z niego taki lekarz ze szkoda gadac ..
Kuma05.10.2019, 13:20
Podobnie rzecz się miała z kardiologami w Nowym Targu, większość a nawet wszyscy odeszli w jednym czasie. Część z nich przejął szpital w Zakopanem. Karma wraca. A co dotyczy Pana Wolskiego to nie słyszałam tylu inwektyw pod adresem innego lekarza co pod adresem docenta Wolskiego. Te pacjentki, które o nim pozytywnie się wyrażały teraz piszą też pozytywnie tu na tym forum, ale to są wszystkie. Jakoś ich mało. Nie był to dobry lekarz, miał gdzieś pacjentki,zimny, odpychający, wręcz arogancki.
TakaJedna05.10.2019, 09:36
Nie wierzę, że doktor Wolski odszedł z własnej woli, w piątek jeszcze wszystko było ok, a w poniedziałek żegnał się z personelem. Po za tym jest to wielce dziwne, że w poniedziałek go zwalniają, a we wtorek zamykają porodówkę w Zakopanem. Pewnie ktoś z tamtych lekarzy miał już może obiecaną posadkę ordynatora w NT.. Za jego "czasów" panował porządek na oddziale, odwiedziny odbywały się w wyznaczonym pokoju bądź gdzieś kątem na korytarzu, odwiedzający nie mieli wstępu do sal gdzie leżą matki z noworodkami, a teraz siedzą w tych salach wszyscy - matki, noworodki+ do każdej pewnie ze dwie osoby odwiedzające, które nie dość że czasem siedzą w pokoju do 21 - 22 to jeszcze na oddział przyprowadza się dzieci 3- 4 letnie. Teraz ten oddział naprawdę świetnie funkcjonuje ... dramat
Pacjentka05.10.2019, 08:49
Doktor Wolski moze i dobry, ale w gdzies ma swoje pacjentki, nie udziela zadnych informacji podczas wizut, karty nie prowadzi a o paragonie wole nie wspominac. Bylam jego pacjentka i poza duzymi kosztami wizyt i 5 minutowa wizyta nic wiecej nie mialam. Lezac w szpiatalu zero wgl sie nie zainteresowal. Za to inni owszem. Co do porodowki w Nowym Targu nie mam zastrzezen. Tak samo do Patologii ciazy. Wszystko w porzadku. A ze dogadac sie nie umieja to ich problem, dyrektorka powinna sama dopytywqc lekarzy czy zostaja czy odchodzą a nie czekac az sie wszystko rozpie....
pielęgniarka05.10.2019, 08:37
S***stwo ze strony dyrekcji obydwu szpitali. Szkoda tylko H.Wolskiego. Pięknie mu Wierzba i Chowańcowa podziękowali.
Kasia05.10.2019, 07:08
Jestem aktualnie pacjentka po porodzie w Nowym Targu. Jest straszne przepelnienie. Lekarze którzy przyszli są zupełnie zdezorientowani. Ja leżę na innym oddziale niż moje dziecko. Nie mam możliwości nakarmienia go. Jest ogólny haos. Sytuacja wygląda jak kryzysowa. Jest okropne przepelnienie. Opieka w Nowym Targu jest w związku z tym fatalna.
prawda boli05.10.2019, 05:13
Brak lekarzy...hahaha bo taki wspaniały kraj wam wykreowali wasi władcy wyborcy po-pis że każdy nie chcący być niewolnikiem spie*** do normalnych warunków życia. Za kilka miesięcy (jak przejdzie przez kongres usa oczywiście) będziecie mieli system bezwizowy do stanów...ale zastanawiacie się za jaką cenę...tak. To realizacja art 447. Już i tak dzięki temu wspaniałemu 500+ które jest nieefektywne i w swym założeniu miało podnieść dzietność TYLKO do 1.5 (KPINA) jesteśmy w d*** gospodarczej niżu demograficznym i masowej emigracji... już jakiś czas temu wydrukowali wam banknot 500 zł, a jak wiadomo dla przetnie inteligentnych i średnio obeznanych z historią jest to jasny znak że wartość waluty spada...ok 10 lat i będzie tu druga Wenezuela lub wojna domowa, albo jedno i drugie. Ale cały naród nic tylko carpe diem i ciszą michy że wielcy władcy oddają im 500 zł ze zrabowanych 700. Zus, us, wszelnie przymusy i chore prawa..tylko dla nas, dla nich nie, coraz to nowe podatki, afery, nikt nie idzie do paki...a wy nic. Powodzienia
do @ Agnieszka04.10.2019, 23:36
Co to znaczy ? Jak byli w Zakopcu to lalki, a jak ci sami są w N.Targu to juć cacy ???
Aniołkowa mama04.10.2019, 23:35
Ja żałuję, że nie będzie dr Wolskiego. 4 ciąże mi prowadził wszystkie problemowe. Dziękuję mu, bo dzisiaj jestem szczęśliwą mamą :) zawsze odbiera telefony lub oddzwania!,bardzo wcześnie wykrył wady u mojego dziecka. Nie dostał kasy ani razu! Jedyny minus to szybkie wizyty, tak Poza tym naprawdę nie ma się co czepiać. Leżałam w wielu szpitalach w Polsce i za czasów Wolskiego porodówka była naprawdę w porządku! Ja dobrze pamiętam porodówkę za czasów Jarmo......go, człowiek jak śmieć jeszcze gorzej, a matki rodzące chore dzieci nie dość że ze stratą dziecka musiały się borykać, to jeszcze ochrzan dostawały, nigdy tego nie zapomnę....traktowanie niczym podludzie.... Sprawa nie dotyczy tylko mnie ale i innych pacjentek.... czasy się zmieniły, dzięki Bogu ;)
smutny04.10.2019, 23:33
do @Wyborca
-opanuj się, bo a amoku dostajesz ***, brakuje nie tylko lekarzy, ale i fachowców w wielu innych dziedzinach. I nie jest to wina tylko tego rządu, ale wszystkich którzy Unię miłują i ją fachowcami na nasz koszt wykształconymi hojnie wspierają...
Teraz jeszcze drenaż mózgów zacznie USA - sojusznik i miłujący prawo jak Bruksela... Już młodzież ciągną do szkół, rzekomo dla ich dobra, ale czy ta młodzież wróci do POlski ??? A potem płacz i zgrzytanie ziomków!
sowa04.10.2019, 23:28
bacioku@
Z tym Pisowskim pozdrowieniem nieco POjechałeś za daleko... Z tego co pamiętam dyrektorka szpitala w Zakopanem związana była z PO- kój miłującymi...
Obserwator04.10.2019, 22:06
Do:Ala z tego co wiem to dr.Wolski nie odszedł z własnej woli.To rządy dyrektora Wierzby .Nie prawdą jest że sam dr.złożył wypowiedzenie.To jest po prostu obrona przed tym że dyrektor pozbył się tak dobrego specjalisty z tytułami naukowymi.Takze wierzcie w to co mówi dyrektor Wierzba.
Ciekawa04.10.2019, 21:57
Czy ktoś wie czy dr Wolski nadal będzie pracował w szpitalu w NT jako lekarz czy przeszedł gdzie indziej ??
pacjentka04.10.2019, 21:45
do @k Folwark? Chyba ostatnimi czasy obóz pracy jak dla Niego. Nie zostawił oddziału w NT w najtrudniejszym czasie kiedy inni rezygnowali. Proszę zapytać Dyrekcji ile miał dyżurów w ostatnich miesiącach.
dyr. Wierzba pójdzie do Zakopanego04.10.2019, 21:33
dyr. Wierzba sciąga ekipę J. Lasyka do szpitala
czyli szybki koniec szpitala nowotarskiego nadchodzi
pacjentka04.10.2019, 20:20
Do @A Trudno nazwać hamulcowym rozwoju osobę z tytułem doktora habilitowanego.
Osobę która organizuje konferencje naukowe. Szkoli lekarzy na specjalizacji.
Ala04.10.2019, 19:35
Szkoda że dr Wolski zrezygnował... Miałam okazję przebywać na oddziale za rządów pani Moskaliwej i pana Wolskiego oczywiście porządek i opieka bez porównania na korzyść dr Wolskiego. Mam nadzieję że,, zakopianscy,, lekarze wrócą do siebie a do N. Targu wróci dr Wolski. Dobrze chociaż że wielki dr Jarmolinski już nigdy nie wróci na ten oddział... Uff.
Agnieszka04.10.2019, 18:00
jestem zakopianką i nie będę się czuła skrzywdzona jeśli moje dziecko urodzi się w Nowym Targu. Wolę Nowy Targ ze specjalistami niż Zakopane z laikami.
Mariusz04.10.2019, 17:35
Jak bez ordynatora. Przecież Moskalowa już szarogęsi się i kawkę pija z dyrektorka
baciok@04.10.2019, 17:03
W mojej poprzdnim wpisie wkradła sie pomyłka
Nie chodzilo o władze Zakopanego ale o władze Starostwa w Zakopanem. Przepraszam.
k04.10.2019, 16:36
Nie wierzę ze Woski odpuścił folwark zwany nowotarską porodówką.Ciekawe jaki był prawdziwy powód jego odejścia
Ja tylko przejazdem04.10.2019, 16:09
Wyglada na to, że pani dyrektor "przefajnowała". Zdawało si? jej, że w szpitalu przez nia zarządzanym, personel medyczny jest dodatkiem (kłopotliwym) do jej statusu megagwiazdy managerstwa polskiego szpitalnictwa (wszak sam Religa w sejmie opowiadał o wspaniałym zarzadcy szpitala w Zakopanem). Przez lata wlaściwie wszyscy (w tym lekarze, calkowice podporzadkowujac się jej woli) potwierdzali jej przekonania..
Ale nagle, jak to w astronomii, megagawiazda wybuchla i zostala po niej jedynie czarna dziura.
Wyborca04.10.2019, 15:33
Sprawa zamknięcia Oddziału Ginekologii w Zakopiańskim Szpitalu jest bulwersująca. Również bulwersujące jest przejęcie lekarzy przez Nowotarski Szpital.! To Dyrektorzy tych szpitali nie działają w porozumieniu.? A Panu Dyrektorowi Wierzbie Radnemu Województwa Małopolskiego członkowi klubu radnych Prawo i Sprawiedliwość to nie zależy na wszystkich mieszkańcach województwa Małopolskiego.?! A Pani Poseł Anna Paluch nie próbuje koordynować działań Dyrektorów Szpitali dla dobra wszystkich mieszkańców.?! A ma czas na otwieranie dróg. A Pan Poseł Edward Wierzba członek partii Solidarna Polska dlaczego nie interweniuje? Jeżeli tak kieruje PiS Polską jak wyżej wymienionymi sprawami to broń nas Boże przed takimi rządami!
baciok@04.10.2019, 14:48
Do nick Mieszkaniec
Nie zgadzam się z twoją tezą.
Obserwuje to dość dokładnie. Lekarzom kończyły się kontrakty 30 września
19 września Szanowna Pani dyrektor Tokarz dała im aneksy do dalszego podpisu.
Czy lekarz jest niewolnikiem, nie czyta i jeśli mu warunki nie pasują nie podpisuje.
To jest tak że jak by tobie ktoś dał jakąś umowę do podpisu niekorzystną dla Ciebie to pewnie byś tez nie dorabiał.
Jest wolny rynek, pracownik nie jest niewolnikiem.
Nieudolnopść PiSowskich władz Zakopanego + nieudoność Dyrekcji Szpitala w Zakopanem ot cała przyczyna.
Nie dorabiajmy do tego wielkiej ideologii.
A04.10.2019, 14:46
Wreszcie Wolskiego wywalili. On był hamulcowym rozwoju. Przez niego wielu dobrych lekarzy odeszło.
acc04.10.2019, 14:35
@Wyborca nie powiedziała w jaki sposób. Zatem przyjmowane pacjentki będą karetkami przewożone w asyście położnych, których część przeszło do SORu do szpitala w Nowym Targu. Zostało związku z tym zawarte porozumienie z dyrekcją nowotarskiego szpitala.
oli04.10.2019, 14:24
Wierzba to biznesmen,uczcie się od niego.Etyka dotyczy lekarzy,niekoniecznie dyrektora szpitala.
Mieszkaniec04.10.2019, 13:59
Moim zdanie zachowanie lekarzy którzy przeszli do Nowego Targu nie informując w odpowiednim czasie o swojej chęci odejścia szpitala w Zakopanem naraził na niepotrzebne nerwy i stres pacjentki.A także zdrowie i życie ich i nienarodzonych dzieci.Jest to okropnie nie odpowiedzialne ich i Dyr.Wierzby zachowanie.Tak się nie postępuje.Kazdy ma prawo do zmiany pracy ale drodzy lekarze z Zakopanego nie w taki straszny sposób się to robi.Kosztem zdrowia pacjentek.Bo czemu one i ich dzieci są winne.I Ci nieodpowiedzialne lekarze mają teraz pracować w Nowym Targu.?Straszne w jaki sposób to zrobili na czele z dyr.Wierzbą.Kochani tak się nie postępuje.
Wyborca04.10.2019, 13:48
Pani Zastępca Dyrektora Zakopiańskiego Szpitala stwierdziła wczoraj, że Oddział Ginekologii w Zakopiańskim Szpitalu będzie czynny od poniedziałku czyli za trzy dni. Myślę, że skoro tak powiedziała w obecności Dyrektora, Starosty, Burmistrzów to na pewno tak będzie.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl