06.12.2019, 08:22 | czytano: 3552

Kolejne wyróżnienie dla wójta Antoniego Karlaka

zdj. UG Jabłonka
Włodarz Gminy Jabłonka znalazł się w gronie najpopularniejszych samorządowców w Małopolsce. Uroczysta gala rozstrzygnięcia plebiscytu, podczas którego wręczane były "Kapelusze Witosowe" odbyła się w Krakowie.
"Kapelusze Witosowe" oraz honorowe insygnia wręczyli wójtom i burmistrzom Małgorzata Cetera-Bulka, prezes oddziału Polska Press w Krakowie, Piotr Rąpalski, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Krakowskiej”, a także Kazimierz Barczyk, przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski, instytucji, która objęła honorowy patronat nad akcją "Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz Małopolski 2019".
opr.s/
zobacz także
komentarze
beznadzieja11.12.2019, 08:21
A gdzie jest basen, ścieżki rowerowe, wielki dom kultury stoi pusty, mieli zrobić kino, ośrodek zdrowia to samo bez lekarzy. Brak wizji, i tyle
nadzieja06.12.2019, 21:51
Za to ,że nie ma lekarzy /ginekolog /tylko prywatnie w mieście powiatowym. .Busy droższe niż taxi ,Kiermas w środy na drodze , to gospodarowanie śmiechu warte . Mimo wszystko gratulacje .
ciekawski06.12.2019, 17:23
Czy ten wybór to przez głosowanie SMS-owe? Jeżeli tak, to wszystko wiadomo.
Ja06.12.2019, 16:40
Brawo wielkie gratulacje a dla zawsze niezadowolonych mam jedną radę porównajcie naszą gminę z innymi okolicznymi gminami i sami o ile jesteście troszeczkę inteligentni to zobaczycie na jakim poziomie jesteśmy my a jak wyglądają nasi sąsiedzi i tyle w temacie
Orawianin06.12.2019, 16:05
Wszystko pięknie, ale niestety wójt robi to na pokaz. To nie jest przykład dobrego włodarza, o swój region trzeba dbać z rozsądkiem i przewidywać przyszłość. Wystarczy na chwilę przeanalizować czynione w tej chwili i w poprzednich latach inwestycje, niestety wiele z nich było nie trafionych, a część wprost było typowym nepotyzem (robić dobrze, ale dla siebie dobrze). Przed wyborami huczne zapowiedzi, ja się pytam gdzie jest basen? Gdzie szkoły które miały być nowe? Nie ma i nie będzie, za chwilę czekają nas ogromne podwyżki opłat za śmieci i innych podatków, o tym pan Antoni nie wspomina, tylko będzie się tłumaczył, że wszędzie tak robią to u nas też musimy podnieść, trzeba szukać rozwiązań i oddłużać gminę, niestety kolejne kadencje nie będę już takie owocne, chociaż miesiąc przed wyborami Pan Karlak z pewnością otworzy jakiś most czy boisko, żeby dać się fotografować, nie zapomni również o polepszeniu sytuacji dojadowej bocznych dróżek, gdzie tylko "sam on wie", że lepiej kupować kolejne hektary ziemi i robić dojazdy "nikomu" niż zrobić porządną drogę dla mieszkańców, którzy od lat muszą jeździć po błocie. Życzę wszystkim mieszkańcom gminy, aby mimo wszystko nasza gmina się rozwijała, to w największym stopniu zależy od każdego z nas. Działajmy na rzecz naszych małych ojczyzn, przede wszystkim rozsądnie i uczciwie.
koLEGA PROboszcza z N.T.06.12.2019, 16:03
Bracia , Wójt i Proboszcz , skąd to znamy ? RANCZO JAK NIC
zbulwersowany06.12.2019, 14:33
chciałbym się dowiedzieć czym takim się wyróżnił bo nie żebym był złośliwym ale nic szczególnego w naszej gminie się nie wydarzyło ścieżka rowerowa miała być zrobiona zrezygnowano z niej co gorsza w las zrobiono piękną drogę asfaltową ale ciekawe komu kto mam tam działki??? ul spółdzielców kolejny raz cała asfaltowana ciekawe kto tam ma zakład??? nie wspomnę o drogach asfaltowych a na rok następny kopana kanalizacja szałas skanalizowany nie wiem jak rozwiązano problem bo nie wszyscy mogli się do niej podłączyć za wysoko położono główna linie zero pomyślenia mógłbym przytaczać inne przykłady nie wspomnę o działce pod geotermię wiele razy droższa niż cena rynkowa tylko płakać jak się trwoni nasze pieniądze
@ facet z zachodu06.12.2019, 13:52
Prywodce czy przy wódce?
wielki06.12.2019, 13:44
Od razu na "Króla Orawy".
Już na Orawie mamy wszystko. Jeszcze potrzeba nam tylko łaźni i o tym nasz przyszły Król pomyślał bo przecież kupił działkę po lasem, a jak go znamy już pewnie i odwierty zrobił. Plany są też na ścieżkę rowerową do lasu już zrobiona, a i połączy nas z sąsiadami nawet z zagranicy. A że to z PZPR- u pochodzi jakie to ma znaczenie dla Orawy mając na widoku taki dobrobyt.
Zastanawiam, się tylko czy Orawianie wytrzymają jak poprosi nas o kasę na te wydatki.
Baca06.12.2019, 12:58
Co do smogu ,ile samochodów stoi przed każdym domem?,2,3 a nawet 4.Ludzie dawniej palili byle czym a dzisiaj drewnem nie wolno bo smog.Baca cały dzień siedzi w bacówce i szlag no nie trafio z dymu,a zapalcie samochód w garażu i posiedzcie w nim godzine.
orawiak06.12.2019, 12:35
Gratulacje.Stara sie chłop to mu się należy. To że jest smog to przecież sami jesteśmy sobie winni.Tu nie pomoże wymiana kotłów itp.Tylko edukacja! I trza zacząć od siebie a nie jęczeć. Masz dzieci, wnuki wpajaj dobre nawyki- a nie te złe. Nie kupuj fury za 100tyś. żeby się pokazać, lepiej zainwestuj w pompe ciepła ,fotowoltaikę, wtedy zrobisz coś pożytecznego dla siebie, swojej rodziny i świata.Takie to proste.
facet z zachodu06.12.2019, 11:49
On jest naprawde wielki, takiego prywodce potrzebuje POlska.
stasek z austryji z matonogow06.12.2019, 11:48
To nasz kochany wojt! gratulacje panie wojcie!!
wyborca06.12.2019, 09:23
Wojt Karlak na prezydenta Polski!! pokaze wam jak sie rzadzi!!
Magda06.12.2019, 08:51
za co? ze polowa mieszkancow pracuje zagranica? ze wieczorami nie ma czym oddychac bo taki smog, za to ze w nedzele ani weczorami nie ma aini jednego busa? to gratuluje
ocena z Orawy06.12.2019, 08:40
PZPR ciągle zywe
jest kandydat na nowe czasy w Jabłonce
żle się dzieje w Jabłonce oj żle
Zobacz pełną wersję podhale24.pl