07.02.2020, 15:45 | czytano: 4191

Ferie na Podhalu z możliwością wyjazdu na Słowację

zdj. UMWM
Od trzech miesięcy mieszkańcy Podhala i turyści korzystają z nowej linii autobusowej, uruchomionej przez województwo małopolskie. Autobusy pozwalają wygodnie dojechać do wielu atrakcji, leżących po polskiej i słowackiej stronie Tatr.
Autobusy jadą nie tylko na trasie Bukowina Tatrzańska – Zakopane – Chochołów, ale dalej w kierunku Słowacji, do term w Orawicach, Zamku Orawskiego, Zuberca i stacji narciarskiej na Rohaczach czy Dolnego Kubina. - Co ważne autobusy kursują w czasie ferii zimowych codziennie, także w soboty i niedziele. Do dyspozycji pasażerów oddano dwie pary kursów w każdą stronę, po jednym kursie porannym i popołudniowym - przypomina wicemarszałek Łukasz Smółka.
Atutem nowych połączeń jest atrakcyjna cenowo oferta biletowa. Koszt normalnego biletu jednorazowego, za przejazd pomiędzy przystankami na terenie Polski, to wydatek od 3 do 4,50 zł. Na trasie pomiędzy Bukowiną Tatrzańską a Chochołowem obowiązują ustawowe ulgi.


Realizująca przewozy firma przygotowała również atrakcyjną ofertę biletów na przejazd między Chochołowem, a miejscowościami położonymi u naszych południowych sąsiadów. W tym wypadku cena biletu jednorazowego waha się od 3 do 13,50 zł. Miłośnicy białego szaleństwa mogą zabrać ze sobą sprzęt narciarski bez dodatkowych opłat.

Szczegółowe informacje dotyczące rozkładów jazdy, biletów oraz punktów sprzedaży są dostępne na stronie: www.eurolinia.pl

opr.s/ zdj. UMWM
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl