18.02.2020, 12:05 | czytano: 4941

Zmiany w kadrze kierowniczej magistratu

Fot. Piotr Kuczaj
Burmistrz Leszek Świder wprowadza zmiany na stanowiskach naczelników dwóch kluczowych wydziałów w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju.
Krzysztof Studziński przestaje kierować wydziałem geodezji, a Paweł Rapacz wydziałem inwestycji w rabczańskim magistracie. Obaj urzędnicy nadal będą pracować w swoich wydziałach, ale już pod nowymi szefami. Leszek Świder mówi, że zależy mu, aby naczelnicy podpisywali decyzje w jego imieniu i brali pełną odpowiedzialność za pracę wydziału. Temu mają też służyć zmiany personalne.
Burmistrz ogłosił już konkurs na stanowisko naczelnika Wydziału Geodezji, Mienia Komunalnego i Gospodarki Gruntami. W przypadku Wydziału Inwestycji, Rozwoju Gospodarczego i Pozyskiwania Funduszy, burmistrz jeszcze nie zdecydował, czy ogłosi otwarty konkurs na to stanowisko czy naczelnikiem zostanie któryś z pracowników wydziału.

oprac. r/
zobacz także
komentarze
Julian.21.02.2020, 06:23
Dymisja tych pseudo urzednikow to zamalo . Ni sa godni byc urzednikami.
Jak tu glosowac na PIS na ktory czekalem od dziecka. Zawiodlem sie.WiekszoscPOLAKOW tez. Gdzie te Wartosci?za ktore ludzie POLACY oddali zycie.Niczym dziki zachod. Zawyborcze GLOSY nie chcialbym stac sie FARYZEUSZEM, honor by mi nato nie pozwolil.
Julian.20.02.2020, 09:38
URZEDNIK jest dla PETENTAa nie odwrotnie .Z petenta pieniedzy zyje. Ci ktorzy przewlaszczali MIENIa juz ich NIEMA. SPOCZYWAJA i wURZEACH pracy nie maja.Polacy walczyli o przyzwoitosc i uczciwosc. WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ MU DAC PANIE.
zdegustowana19.02.2020, 13:04
I tak za wszystko odpowiada burmistrz.A jak się ktoś nie zna na inwestycjach, to niech uczy historii a nie wymyśla rzeczy nie z tej ziemi i w dodatku za radami byłego radnego Edwarda Żurka.Jaką on teraz pełni rolę w urzędzie ? Kogo on teraz reprezentuje?
rab19.02.2020, 11:46
...takitam...nie bardzo Ci to rozumowanie wyszlo.Chyba lepiej jak burmistrz nie decyduje sam i ma radnych do tego,a poza tym ,nie musi sie na wszystkim znac,ma od tego fachowcow,ktorzy sa odpowiedzialni.Nie ma kumoterstwa i znajomosci jak przez ostatnie lata.Pomyliles pojecia!
Takitam19.02.2020, 07:32
Tan gość nic nie umie tylko zwalać na innych. Sam nic nie potrafi więc najlepiej niech inni to robią. Nic się nie nauczył.
To w takim razie jak inni będą za niego podejmować decyzję to ja proponuje obniżyć mu wynagrodzenie do minimum a najlepiej zwolnić bo po co on.
Masakra, kogo Ci ludzie wybrali?
Ok18.02.2020, 21:52
Lubiłem pana jak był Pan moim wychowawcą w liceum.ale jako burmistrz jest Pan ***.Nie dba Pan o Rabkę tylko Rdzawkę.Tyle.JD.
Rabczanin z wyboru18.02.2020, 19:27
Bardzo dobrze że ich zwolnił z tych stanowisk ,najwyższy czas.Powinni być zwolnieni z placówki budżetowej ,która powinna być kompetentna i przyjazna dla zwykłych ludzi.Przez takich pseudo specjalistów ludzie godzinami tracą czas na odwołania, dochodzi do konfliktów, nadmiernej biurokracji i trwonienia publicznych pieniędzy.Brawo Burmistrzu!
zdegustowana18.02.2020, 15:46
Pan burmistrz powoli rozwala Urząd. Nie chce brać odpowiedzialności za wydawane decyzje, to najlepiej niech odpowiada pracownik, a on cicho będzie siedział na stołku i wymyślał "co by to jeszcze spieprzyć panowie ,co by tu jeszcze". Najlepiej wychodzi zwalanie na pracowników, byłą burmistrz i radą .W tym tkwi ten "potencjał Rabki" Panie uchowaj!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl