23.05.2020, 11:12 | czytano: 6757

Koronawirus: kolejne przypadki w Małopolsce

W porannym komunikacie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie informuje o trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. To mieszkańcy powiatu suskiego: mężczyzny w sile wieku i dwoje dzieci - dziewczynka i chłopiec.
Aktualnie osoby te przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1170 osób.
oprac. r/
komentarze
goral24.05.2020, 15:44
dlaczego jest tak malo filmow na yt nagranych przez ludzi co przeszli niby tego KORONASWIRUSA ???!!k.....pytam dlaczego!!??? Myslalem ze Polacy maja mozgi ale widocznie Polska tv im zrobila wode z mozgow wiec dlatego brak myslenia!!Zejdzcie na ziemie w koncu!!!!
Wektor24.05.2020, 13:49
Jakiś nowy leming w natarciu. Skąd się wziąłeś chłopie, no bo chyba nie z Podhala:).
Sprawiasz wrażenie człowieka tak zagubionego, że zasadne jest postawienie pytania,
czy do łazienki chodzi sam, czy jednak z przewodnikiem.
Leming na zawsze.23.05.2020, 22:43
Głosowałem na Platformę i jestem za platformą.
Chodzi o to, żeby było jak najwięcej zarażonych, wtedy będzie chaos i pisowcy upadną.
Rząd nie będzie miał na nic pieniędzy i upadnie, a przecież o to chodzi:).
Platforma wróci do rządzenia i wszystko naprawi, a pisowców wyśle w kosmos.
Nawet wyborów nie umieją przeprowadzić. I o to chodzi. Ma być chaos.
Może pisowcy zrozumieją swój błąd i zagłosują w przyspieszonych wyborach parlamentarnych
na Platformę Obywatelską.
Optymista23.05.2020, 14:44
@bezobjawowy i podobnie myślący.
Mam do Was prośbę. Na spokojnie wyjaśnijcie pozostałym dlaczego boicie się tej zarazy i dlaczego upieracie się by wszyscy chodzili w maskach?
Chodzi o zrozumienie stron.
Bezobjawowy23.05.2020, 14:26
Jak tak wszyscy będą chodzić jak bezmózgi to wcale się nie dziwić że będzie wzrastać zarażonych ludzie zrozumcie z tym niema żartów chcecie mieć tu Brazylię Amerykę Włochy tego chcecie dla swych dzieci?
ciekawy23.05.2020, 13:40
@zatroskany
Zapoznaj się z treścią Rozporządzenia dot. noszenia maseczek i korzystaj z prawa, by jej NIE NOSIĆ - bierz przykład z przyjezdnych.
grypa23.05.2020, 13:29
@zatroskany.Jak miałeś (na pewno kiedyś)rozwolnienie w okolicy chodzili w maseczkach(smrodek) ? Nie. Nie panikuj.Przez takich jak Ty jest jak jest.PANIKA.
Beata23.05.2020, 12:24
a jak one się tym zaraziły???
zatroskany23.05.2020, 12:11
Idę sobie przez Krościenko nad Dunajcem mijają mnie przyjezdni żądni piękna Pienin na 20 osób 15 bez masek patrzę na miejscowych na 20 osób 17 w maskach nie dziwota że panoszy się pandemia na szczęście do tej pory ta pandemia omija nowotarszczyźnę
Zobacz pełną wersję podhale24.pl