15.06.2020, 08:30 | czytano: 7143

Legendarna restauracja w nowej odsłonie (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj
Dziś, po trzymiesięcznej przerwie, na nowo otwiera się słynna rabczańska restauracja Zdrojowa.
Lokal z powodu epidemii był zamknięty, ale zbiegło się to z planowanymi już od jakiegoś czasu zmianami, które przyniosła ze sobą nowa właścicielka - Katarzyna Wójciak. W marcu zmienił się właściciel - kierowniczka, a potem wieloletnia właścicielka restauracji Janiny Blecharczyk postanowiła odejść na zasłużoną emeryturę i oddać obiekt następcom.
Lokal zmienił wygląd na bardziej nowoczesny i współczesny, ale zachował tradycyjny układ i elementy dawnej architektury. Zmiany są też w menu, któremu przybyło nowych pozycji. Właścicielka obiecuje też, że lokal będzie czynny dłużej.

r/ zdj. Piotr Kuczaj


Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
takitam.16.06.2020, 10:54
ki ... belki fajne, ale do knajpy to ja ide po to, by cos zjesc, napic sie... wystroj, no coz, o gustach nie rozmawiamy. lata odlegle, ze tak powiem.
dp Rabczanka15.06.2020, 14:44
Maleńka? Bu ha ha ha ha. "Pan Malutki" ostatnio syczy wrogością do klientów z takim zajadem że szkło pęka!!!!!!! Jak do mnie jeszcze raz skoczy bez powodu to przestanę być miły.
do Mieszkanic Rabki15.06.2020, 12:20
Jacy właściciele zdrojowej? Chyba podnajemcy.
rabczanka15.06.2020, 11:39
"k" zgadzam się w maleńkiej jest co raz gorzej, kiedyś miałam w pizzy szkło w ostatnim kawałku, poszłam delikatnie po cichu zwrócić uwagę bo zdarza się ... kelnerka powiedziała kucharzowi czy temu co pizze robi i wyleciał do mnie że zapewne chce ich naciągnąć na pizze hahaa jak wyśmiałam go i przestałam byc miła, mówiąc że skoro tak to odpowiednie osoby się tą kwestią zajmą, ponieważ osobiście jakby moje dziecko zjadło kawałek ze szkłem i coś się stało?? to wtedy już nie był taki cwaniak i przyznał się, że nie pierwszy raz mają takie zgłoszenie i przeważnie w pizzach na dowóz jest szkło
kuracjusz15.06.2020, 10:54
I super, wystój jest OK, czysto i schludnie, w końcu będzie można kulturalnie coś zjeść w centrum Rabki - lubię ten lokal, ma dużo światła i atmosferę uzdrowiska - trochę starego, trochę nowego, ale zawsze wygodnie i smacznie.
88815.06.2020, 10:19
Wystrój,umeblowanie nie przemawia do mnie.Raczej bym nie wszedł.Bez urazy.
k15.06.2020, 09:22
I chwalcie łąki umajone....... Nareszcie. Bo bylem skazany na siedzenie w Maleńkiej I coraz trudniej mi było znosić humory pizzera. Gościu przegina.
Mieszkaniec Rabki15.06.2020, 09:14
Zdecydowanie nie zgadzam się co do ?zmiany na bardziej współczesny i nowoczesny? remont po najniższej lini przez nowych właścicieli, dalej wyglada jak restauracja stara z 39 roku :)) niestety ale właścicielom zdecydowanie brak gustu a tym samym nie maja pojęcia jak wyglądają obecne standardy w nowoczesnych i renomowanych restauracjach. Już Rossmann lepiej by tam funkcjonował niż taka restauracja. Modna aranżacja ze smakiem jest w Mszanie D. Tj. Perła.

Więc i jedzenie w starej zdrojowej zapewne będzie beznadziejne, skoro remont nic nie wniósł tylko obite stare wyposażenie bo szkoda na nowe meble to nie ma o czym
Mówić
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl