31.07.2020, 10:14 | czytano: 2245

MOK w Rabce-Zdroju zapewnia, że amfiteatr jest miejscem bezpiecznym

zdj. Piotr Kuczaj
RABKA-ZDRÓJ. "W związku z powtarzającymi się informacjami o zakażeniu wirusem SARS-CoV-2, na koncercie w amfiteatrze oświadczam, że Amfiteatr jest obiektem bezpiecznym, zdezynsekowanym, dostosowanym do realizacji imprez plenerowych, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego" - napisała w przesłanym nam oświadczeniu Joanna Lelek.
- Żaden z pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju nie był zakażony, nie przebywa na kwarantannie, ani też pod nadzorem epidemiologicznym. Serdecznie zapraszamy do udziału w propozycjach kulturalnych realizowanych w amfiteatrze, stosując się do obwiązującego Regulaminu - dodaje dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju.
Przypomnijmy, w połowie lipca br. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu poprosił o kontakt osoby, które w niedzielę 5 lipca brały udział w I Koncercie Finałowym Ogólnopolskich Obozów Artystycznych, odbywającego się w Amfiteatrze w Rabce-Zdroju. Powodem było potwierdzenie zakażenia wirusem SARS Cov-2 u kilku uczestników imprezy.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
7731.07.2020, 22:26
"Zdezynsekowanym"???
Podhalanin31.07.2020, 14:43
@Mieszkaniec R-Z
A to ciekawostka,Nowy Targ się rozwija tylko ciekawe w którym miejscu.Zawsze możesz się przeprowadzić do największej wsi na Podhalu.
Mieszkaniec NT, były mieszkaniec R-Z31.07.2020, 14:01
@Mieszkaniec R-Z, zastanów się co piszesz n/t NT.
rabek31.07.2020, 13:06
obiekt bezpieczny ale użytkownicy nie.
Mieszkaniec R-Z31.07.2020, 12:29
Rabka i tak się nie rozwija :)) z obecnym burmistrzem to jakaś maskara, inne miasta np Nowy Targ prężnie działa ale Nowy Targ ma burmistrza z klasą, aparycją i ambicjami który chce aby miasto wyglądało ... a w Rabce Burmistrz hmmmm no cóż nie każdy nadaje się do reprezentowania i działania. Jest tyle rzeczy do zrobienia w Rabce a mam wrażenie że się cofa.
Ja, nie byłabym taka pewna31.07.2020, 10:55
Skoro było zagrożenie potwierdzone pozytywnie, a sama dyreltorka, będąc na kwarantannie, spotykała się z innymi osobami, a które dalej przenosząc tego śmiecia na innych kręciły się po sklepach itp. To, ja nie wiem, gdzie był sanepid, gdzie dezynfekcja calego obiektu. Dlaczego, od razu nie podjęto stosownych kroków informacyjnych. Ukrywajcie dalej i chrońcie MOK i jej dowodzącą a Rabka, padnie wcześniej, nawet się nie spostrzeżecie.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl