08.09.2020, 08:00 | czytano: 8220

Odgrażał się, że popełni samobójstwo i wyszedł. Policjanci odratowali go w ostatniej chwili

Arch. Podhale24.pl
Funkcjonariusze z Jabłonki uratowali życie 55-letniego mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście pomoc nadeszła w porę, a mężczyzna został przekazany pod opiekę specjalistów.
W sobotę wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonce zostali wezwani na interwencję do jednego z domów na terenie gminy. Ze zgłoszenia wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna awanturował się i odgrażał popełnieniem samobójstwa, po czym wyszedł z domu. Po przyjeździe na miejsce policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania 55-latka.
Odnaleźli mężczyznę na strychu budynku na terenie posesji. Jak się okazało, 55-latek targnął się na swoje życie. Z uwagi na brak funkcji życiowych funkcjonariusze natychmiast przystąpili do reanimacji i wezwali pogotowie. Podczas udzielanej pomocy mężczyzna odzyskał funkcje życiowe. Miejsce zdarzenia było trudno dostępne, niezbędna była więc pomoc strażaków z OSP Jabłonka, którzy przetransportowali mężczyznę ze strychu do karetki. 55-latek został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę specjalistów.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
komentarze
Kacik10.09.2020, 15:32
Sadzać po zdjęciach to było to gdzieś przy głównej drodze koło rynku chyba
Broda09.09.2020, 22:11
Do zajac. Czyli potwierdzasz swoją nieudolność i brak ogarnięcia. No dobrze. Ogarnięcie to też umiejętność obsługi słownika. Dwudziesty pierwszy wiek człowieczku się kłania.
Zajac09.09.2020, 18:32
do Broda
Masz racje co do pisania. To słownik automatyczny zawinil. Przepraszam wiec za pisownie. Ale tekst wyrazil prawde skoro tak mocno Cie zdenerwowal. Potwierdzam co napisalem chociaz rzeczywiscie nieudolnie...
Broda09.09.2020, 14:12
Do zajac. I naucz się pisać poprawnie bo Twój komentarz wygląda jakbyś to ty się alkoholizował. Chciałbyś kogoś pouczać chłopcze, a cieniutki jesteś w piętach. Nie ty mi dajesz pieniądze i nie ty będziesz do mnie pyszczył.
Zajac09.09.2020, 12:53
Broda tu tez chyba jestes alkoholo.
Wezcie sie l?épi eh do pracy i myslenia odpowiedzalnego no to napewno nie rzad Winnie jest waszemu lenistwu lub niezaradnosci
Broda08.09.2020, 20:09
Do Paweł. Piszesz jakby państwo wspierało swoich obywateli. Z mózgiem ci się coś porobiło? Myślisz że ludzie są na tyle głupi żeby nie widzieć że cwaniacy na dobrych stanowiskach obsadzają swoimi bliskimi posadki? Że żeby coś załatwić to trzeba mieć plecy? Że kasa jest wyrzucana w błoto od tak? Że w szpitalu płacisz nawet za tv a w więzieniu już nie? Twoim zdaniem państwo pomaga? Masz ty mózg chłopie ? Czy jesteś z układu okrągłostołowego? Was chyba wszystkich trzeba rozliczyć! Nawet za waszą głupotę! Oby ludzie się obudzili i wkoncu zrobili porządek z tą zbędna cholota biurokratyczną!
KTT08.09.2020, 18:45
Zrobi to drugi raz
Ja i mój . widzenia08.09.2020, 16:03
Do @Paweł. Gdyby był alkoholikiem i nierobem to by sobie życia nie odbierał. W naszym kraju alkoholicy mają sie całkiem dobrze, wspierani przez mops kasę mają. Gorzej z nie pijakami, którzy stracili pracę i nikt się nimi nie interesuje, że nie ma za co kupić rodzinie chleba
Paweł08.09.2020, 13:54
Do komentarza Polki:

Faktycznie - wzór uczciwego, szlachetnego Polaka: "nietrzeźwy mężczyzna awanturował się i odgrażał popełnieniem samobójstwa, po czym wyszedł z domu". Wręcz wzorowy mąż i ojciec. To na pewno przez ustrój i ucisk w tym kraju chciał popełnić samobójstwo... Nie alkohol i własne decyzje, ale Państwo pozbawiło go"szans na godne życie", tak?

Dlaczego wszędzie widzimy politykę - albo skrajnie za rządzącymi i wtedy nawet to, że Lewandowski jest królem strzelców Bundesligi jest zasługą obecnego Ministra Sportu, albo skrajnie przeciw, gdzie wszelkie zło (w tym także np. anomalia pogodowe) jest winą ustroju, obecnej władzy, czy wręcz personalnie jednej osoby.

Zdarzenie tragiczne i tak trzeba je oceniać, powody pewnie różne, ale chyba najmniej trafiony wniosek to ta polityka, co płynie w podtekście Twojego komentarza....
Man08.09.2020, 13:41
Psychika siada a odgrażanie się samobójstwem to rozpaczliwe wołanie o pomoc, oby wszystko się poprawiło.
I gdzie...08.09.2020, 10:29
...mój komentarz adminie?

No gdzie? Moderator.
Polka08.09.2020, 09:21
Polacy coraz częściej będą sobie odbierać życie... człowiek uczciwyw tym kraju nie ma szans na godne życie...ucisk daje się we znaki z każdej strony...chyba że jesteś cwaniakiem, oszustem lub złodziejem to w Polsce masz nieźle
Zobacz pełną wersję podhale24.pl