27.11.2020, 08:00 | czytano: 2994

Usiądź za sterami Airbusa A320. To możliwe! (art. sponsorowany)

Czy ciekawi Cię, co może się wydarzyć w trakcie lotu lub z jakimi problemami muszą radzić sobie piloci? Każdego dnia nad naszymi głowami przelatuje mnóstwo samolotów i wszystko jest w porządku, ale co jeżeli okaże się, że coś jednak poszło nie tak?
W AirPoint wcielisz się w rolę prawdziwego pilota Airbusa A320. Możesz wybrać lotnisko, pogodę, a nawet usterkę, z którą przyjdzie Ci się zmierzyć. Brzmi ciekawie, prawda?

AirPoint Kraków mieści się tuż w Szarej Kamienicy przy Rynku Głównym 6. Znajdziecie tu najbardziej zaawansowany symulator lotu w tej części kraju, czyli w pełni odwzorowany kokpit Airbusa A320, jednego z najpopularniejszych samolotów pasażerskich świata. Co najciekawsze, lotu w symulatorze może spróbować niemalże każdy. Jedynym wymogiem jest wiek co najmniej 8 lat. AirPoint daje wolną rękę, jeżeli chodzi o szczegóły lotu, ale tym, którzy będą korzystać z symulatora pierwszy raz, rekomendujemy skorzystanie z gotowych scenariuszy. Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, będzie towarzyszył Ci instruktor, który służy pomocą oraz w jasny i ciekawy sposób opowie o wszystkich zagadnieniach związanych z lotnictwem. Ponadto, do kokpitu możesz zaprosić osobę towarzyszącą, aby “poleciała” razem z Tobą!


Co warte podkreślenia, AirPoint Kraków, to nie jest jedna z tych atrakcji, z której skorzystasz raz w życiu. Tutaj lot za każdym razem może być zupełnie inny i dostarczy innych emocji. Dzisiaj wystartujesz w Krakowie, następnym razem wybierzesz Nowy Jork albo polecisz do Dubaju! W AirPoint to możliwe! Możesz wybrać praktycznie każde miejsce na świecie.

Marzyłeś o zostaniu pilotem? Szukasz nowych doświadczeń i chcesz zobaczyć, jak wygląda i działa kokpit prawdziwego samolotu? A może chcesz podarować komuś bliskiemu niebanalny prezent? Jeśli na któreś z tych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, to miejsce jest stworzone właśnie dla Ciebie!AirPoint Kraków, symulator lotu dostępny dla każdego. Kto może z niego korzystać?
- Osoby ciekawe nowych wyzwań i doświadczeń
- Pasjonaci lotnictwa
- Piloci przygotowujący się do rekrutacji w liniach lotniczych

Specjalna oferta – BLACK FLYDAYS
Tylko do niedzieli 29.11.2020, w AirPoint trwa akcja BLACK FLYDAYS, w czasie której możecie dokonać rezerwacji lotu lub zakupić voucher prezentowy ze zniżką nawet do 30%. Jeśli więc nie skompletowaliście jeszcze wszystkich prezentów na święta, wejdźcie na www.airpoint.eu, wybierzcie odpowiedni voucher i podarujcie bliskim wyjątkowe emocje za sterami.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl