23.12.2020, 13:53 | czytano: 2439

Prezenty od mundurowych

Funkcjonariusze zakopiańskiej Policji, Straży Granicznej, Straży Parku TPN oraz Związków Zawodowych Policji i Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA przygotowali świąteczne prezenty dla dzieci i nastolatków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tatrogród” w Zakopanem.
W przekazanych dzisiaj paczkach znalazły się między innymi ubrania, słodycze, kosmetyki i artykuły szkolne. Wszyscy bardzo chętnie włączyli się do akcji i pomimo dość krótkiego terminu realizacji, zebrali środki na zakup potrzebnych dla dzieci rzeczy.
- Zbiórkę przeprowadziliśmy wśród Policjantów i pracowników Policji oraz wśród funkcjonariuszy Straży Granicznej w Zakopanem. Wsparli nas bardzo hojnie również koledzy z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region IPA Zakopane oraz policyjni związkowcy - relacjonuje asp. Roman Wieczorek z zakopiańskiej policji. - Dzięki spontanicznej akcji mundurowych udało się zakupić ubrania, kosmetyki, słodycze oraz potrzebne przybory szkolne. Dzisiaj mundurowi zawieźli przygotowane paczki do „Tatrogrodu” i przekazali je na ręce kadry i podopiecznych. Wśród przygotowanych prezentów znalazły się również choinki podarowane przez funkcjonariuszy Straży Parku TPN, które jeszcze dzisiaj zostaną ubrane przez dzieci. Przygotowane paczki rozradowanym maluchom i młodzieży wręczali opiekunowie. Słowom uznania przekazanym przez Panią Dyrektor „Tatrogrodu” dla wszystkich darczyńców nie było końca. Na pamiątkę od dzieciaków otrzymaliśmy piękną świąteczną bańkę i list z podziękowaniami.

Bezcenny uśmiech, który zagościł na twarzach dzieci powoduje niezmierną radość z niesienia pomocy innym.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
zobacz także
komentarze
obywatel23.12.2020, 20:16
@Kierowca.Postaraj się być grzecznym kierowcą to nie będziesz od mundurowych dostawał mandatów.Zdrówka,szerokości.
jajakobyły23.12.2020, 19:43
Żenada nic nie pomoże , spieprzyliście 25 lat pracy waszych poprzedników.Jak starych prawi wywalali ze służby to Policja miała pow 70% zaufania teraz ma 40 % pogratulować.
Kierowca23.12.2020, 14:05
Komuna na całego
Przecież te prezenty to my obywatele sprezentowaliśmy a mundurowi je tylko przekazali .
Mój wpis nie znaczy że jestem sprzeciw tylko przekaz mi się nie podoba .

Mundurowi nigdy nic nie dają . Dają tylko mandaty
Zobacz pełną wersję podhale24.pl