30.12.2020, 15:30 | czytano: 6449

Nowy Targ: apel do seniorów o szczepienie się

- Zaufajmy nauce, przerwijmy łańcuch pandemii - apeluje do seniorów przewodniczący Nowotarskiej Rady Seniorów Marek Bochowicz.
"Zwracam się do wszystkich seniorów, dla dobra wspólnego, dla przerwania łańcucha pandemii, do powszechnego udziału w Narodowym Programie Szczepień świat dał nam taki lek - zaufajmy nauce, zaufajmy medykom. Od naszej odpowiedzialności będzie, zależeć życie tysięcy ludzi. Postarajmy się, bo w końcu jesteśmy twórcami swojego życia. Dam przykład i jako pierwszy stanę w tej kolejce - zadeklarował przewodniczący NRS.
r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Ktos01.01.2021, 15:12
@jaga2 to odmów modlitwę.dziekczynna bo wielu rodziców nie ma tyle szczęścia. Chociażby główna sprawy Zuzi Rojek , Tomka Gaickiego, Kubusia Skalnika i wielu innych dzieci. Sorry antybiotyk bierzesz bo jesteś chora i kazda procedura medyczna wiąże się z ryzykiem. Szczepisz zdrowych ludzi , a zdrowi ludzie maja prawo dokonać ryzyka korzyści i strat, czy chcą poddać się procedurze medycznej. Zresztą nie wiem czy wiesz ale jak nie wiesz wystap do mz z zapytaniem w jakiej fazie badań sa szczepionki które podałaś swoim dzieciom. Odpowiem Ci w 4 i to jest wciąż faza eksperymentu , nie każdy lubi zeby na nim eksperymentować a juz na jego dziecku to ani tyle. Szczepionka na covid jest w 2 fazie , nie była testowana na zwierzętach nawet. Czyli małpki zastąpiliśmy my ludzie??? Zaczniej czytać a nie pisac . Albo jak czytać nie masz siły poszukaj filmu zaszczepieni 1, zaszczepieni 2, o duńskich zaszczepionych dziewczynkach, o prawdziej historii szczepien.
covid01.01.2021, 12:38
widzę, że komentarze traktowane są wybiórczo
jaga201.01.2021, 08:40
@ktoś. Antybiotyki też nie każdemu pasują , skutki uboczne zawsze się pojawiają ale rownież leczą. Ja swoje dzieci szczepilam na wszystko co bylo obowiązkowe i żyją .
Tomek01.01.2021, 00:48
Austrią już się wycofuje ze szczepień
My tez idźmy ta droga
antycovidian31.12.2020, 17:18
@covid
To może odniesiesz się do tych paru zacytowanych przeze mnie pytań Jesteś w stanie je obalić ??? Czekam - może przedstawisz swoje kontrargumenty ??? Z utęsknieniem czekam na Twoją odpowiedź miszczu.
Henryk31.12.2020, 16:58
@covid
antyszczepiąkowcy skrajni to jedno.
ludzie podchodzący do tego całego cyrku z chłodną głową i ostrożnością to drugie. (zwłaszcza że tyle sprzecznych informacji jest rzucanych ze głowa mała)
Jak nie widzisz pomiędzy nimi różnicy no to już mi bardzo przykro. Ale jednak gdzieś ona jest. :)
Pozdrawiam ciepło i wszystkiego dobrego w nowym roku :)
Ktos31.12.2020, 16:25
@JAGA2 NIE powtarzaj zasłyszanych dogmatów tylko poczytaj zanim cos powiesz a raczej napiszesz. Poczytaj jak to było ze szczepionka na polio i co to jest sv 40 . Proszę Was jest tyle pozycji książkowych na ten temat i to nie jak ktoś napisał kiepskich autorytetów. Proszę przeczytajcie chociaz bezlitosna imunizacje pozycja dostępna w paru księgarniach. Zanim na kogoś nakrzyczycie antyszczpionkowcy prosze czytajcie. Bo powikłania poszczepienne niestety dla wielu będzie oznaczać pożegnanie z tym światem. Prosze czytacje chpl ( charakterystykę produktu leczniczego ) ulotki szczepionek. Poczytajcie rozporządzenie w sprawie nieporządnych odczynów pozzczepiennych. Jakie są i ile razy drogie matki miałyście do czynienia z nieutulonym płaczem po szczepieniu. Proszę Was obserwujcie swoje dzieci.
covid31.12.2020, 15:27
oczywiście czynniki oficjalne uprawiają chamską politykę i trudno ich traktować poważnie, a już na pewno nie jako autorytety. Co do prof. Horbana, jest niewątpliwie wirusolpgiem czego Wielguckiemu zarzucić nie można. Ale jak czytam o zmianie płci, bezpłodności, chipach i podobne brednie to przyznasz, że większe zaufanie mam do prof. Simona. Co do "warto rozmawiać" to chamska propaganda mnie nie interesuje.
ppf31.12.2020, 14:12
covid

To może posłuchaj tego
Doktor Andrzej Horban, Michał Dworczyk, dr Włodziemirz Bodnar. WARTO ROZMAWIAĆ 14.12.20

WARTO ROZMAWIAĆ 22.12.20
W bzdury o nanokomputerach czy chipach nie wierze ale chamski prof Simon czy arogancki Horban mnie nie przekonają tym bardziej celebryci których rząd wynajmie do propagowania szczepień ich wiedza jest jeszcze mniejsza niż Wielguckiego
covid31.12.2020, 13:45
@Henryk
Po prostu jak czytam te bzdurne argumenty antyszczepionkowców to nóż się otwiera. Każdy ma prawo oczywiście mieć swoje poglądy i robić co uważa za stosowne. Ale czytanie takich bzdur obezwładnia. Argumentacja pozbawiona nie dość, że logiki to jeszcze oparta na autorytetach z kosmosu. Posłuchałem (ktoś się tu powoływał) Piotra Wielguckiego na yt. Wybacz porażka. Gość mówi, że jego wiedza jest na poziomie liceum. No i fakt, więcej to nie jest w tym zakresie. Jak słychać nawet nie poczytał nic na temat.
Uczmy się prosze31.12.2020, 12:10
Czy Pan Marek Bochowicz weznie odpowiedzialność za nieporządne odczyny poszczepienne, bo póki co producent ani rzad niechce wziąć odpowiedzialności.???NIESTETY juz nawet w mediach głównego nurtu pojawiły się informacje o zgonach, paralizach. Szanowni Panstwo zachęcam do jednak zgłębienia tematów na temat szczepionek.maseczek itd zanim zabieracie glos publicznie. Bo niestety internet to pamieta a za 2-3 lata bedzie wstyd. Można poczytać wielu niezależnych naukowców , poszukać. Duzo artykułów znajduje się na stronie Stowarzyszenia Stop Nop . Proszę pamiętać że zaszczepic sie jest zawsze czas a odszczepic juz nie da . Pierwsze dane juz pojawiają się na stronie amerykańskiego cdc i niestety wychodzi ze 3% jest po tej szczepionkę trwale niezdolnych do pracy . A jak to Ty będziesz w 3%. W wielu niezależnych źródełkach można znaleźć opinie specjalistów ze szczepienia pochłoną więcej ofiar niz choroba. Proszę poszukać czy grypa hiszpanka nie była przypadkiem zwiazana ze szczepieniem żołnierzy?? PANIE Marku spojrzy Pan w oczy rodziny seniora który umrze po szczepieniu ???
Henryk31.12.2020, 11:12
do użytkownika podpisującego sie jako @covid
ty to serio masz cos nie tak pod kopułą prawda?
covid31.12.2020, 10:38
Jak ja was lubię moi kochani antyszczepionkowcy. Lejecie miód na moje serce. Jeszcze jak widzę długo będę miał co zarażać. Całe szczęście, że jest taki głupiutki narodek, który braki swojej wiedzy uzupełnia spiskowymi teoriami. A wydawało się, że będę musiał zaprzestać moich harców. Nauczka. Zawsze trzeba wierzyć w ludzką głupotę.
igła31.12.2020, 10:20
Do Burok. Przestań bredzić bo nie te czasy żeby po ruskich jeździć. Rosjanie mają swoją szczepionkę, jak nazwa wskazuje szczepionkę a nie jakiś preparat utworzony przed lat i teraz nadszedł czas eksperymentu.
Dodam, że jest duże zapotrzebowanie proszą o produkcję Kazachstan, Argentyna i Białoruś kupiła od nich Węgrzy jeszcze badają.
hm31.12.2020, 09:48
do szczepionkowców - na jakiej podstawie tak bardzo ufacie naukowcom, lekarzom? Na podstawie ich dyplomów? Patrzycie im na ręce? Zaglądacie pod mikroskopy? Znacie się na rzeczy? Skąd macie pewność że ta szczepionka jest bezpieczna? Bo tak powiedzieli? Dlaczego równocześnie tak wielu z was nie potrafi zaufać Słowu Boga?
Henryk31.12.2020, 09:32
hahaha, patrząc po komentarzach to propaganda przestaje działać. Jak wiadomo że coś jest za bardzo rozdmuchiwane to ludzie nabierają wątpliwości.
Jak to mówią, dobrego produktu nie trzeba reklamować.
edek31.12.2020, 09:28
uwaga jak sie zaszczepicie to juz nie bedziecie mogli głosowac na PIS.....heheheheheheheheheheheheheheheheheh
Super to określiłeś31.12.2020, 09:09
Antykovidan masz racje
jaga231.12.2020, 07:10
@panika. Więc trzeba szczepić żeby te tłuki jak piszesz zachęcić do wyjścia z domu. A tak na poważnie ,wiara też uzdrawia
ski alpine31.12.2020, 06:18
Ja chcę i to jak najszybciej. Powinny być listy rezerwowe, jeśli ktoś zrezygnuje lub ma przeciwwskazania, to proszę o telefon i będę w 15 minut w punkcie szczepień.
Wyrocznia31.12.2020, 00:56
Ja nikogo nie namawiam do wstrzyknięcia sobie tego preparatu, ale mam nadzieję, że Burok, dębowy i im podobni zrobią to jak najszybciej. Ja mimo, że żyję w niewoli to dzięki resztkom mojej wolności będę walczył o to żeby szczepienia nie były obowiązkowe. Dla tych co tak usilnie namawiają innych są wręcz wskazane, zawsze jest szansa, że wywoła u nich bezpłodność, a to może zahamować rozprzestrzenianie się choroby gorszej od covid-19.
Aga31.12.2020, 00:10
Seniorzy!! Bądźcie ostrożni z tą "szczepionką" to eksperyment medyczny, który jeszcze się nie zakończył. Nikt nie wie jakie będą długofalowe skutki tych szczepień.
antycovidian30.12.2020, 23:13
"Trzeba sobie zadać kilka pytań :
- Czy "szczepionka" jest bezpieczna ???
Producent mówi jasno - "szczepionka" NIE JEST BEZPIECZNA dlatego producent uzyskał gwarancję rządów, że jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności, cywilnej i karnej. Producent tego preparatu "szczepionki" nie odpowiada za skutki uboczne.

- Czy zostały wykonane prawidłowo badania kliniczne ??? Nie przeprowadzono żadnych badań klinicznych, dlatego "szczepionki" zostały dopuszczone WARUNKOWO.

- Czy szczepionka jest skuteczna ??? NIE, co potwierdzają nawet telewizyjni "eksperci", bo NIKT NIE MA TEJ WIEDZY.

Mamy do czynienia, nie z operacją medyczną a z jedną wielką operacją socjotechniczną, inżynierią społeczną"

Za Piotr Wielgucki - więcej u wujka youtube - Nie jest bezpieczna, nie jest skuteczna to oczywiste!
dębowy30.12.2020, 21:03
Tak, te komentarze antyszczepionkowców to putinowskie trolle i boty. Cel: jak najwięcej anarchii zasiać w głowach jak największej liczby Polaków!
katar bezobjawowy :)))30.12.2020, 20:53
K%.....Szczepionka rządzi światem nie Bóg.Zmanipulowani ludzie przez media..Popaprane czasy.
Golonko30.12.2020, 20:26
Panika msz racje ......
Burok30.12.2020, 20:16
Wszelkie ruchy antyszczepionkowe są finansowane przez ruskich . A wystarczy nie wpuszczać do kościoła nieszczepionych i zobaczymy :) :)
grypa30.12.2020, 20:13
@jaga2.Szczepili przeciw a teraz na co? Coś bezobjawowego? Na głupotę i sraczkę nad szczepionką wieki będą ,,mądrz,,y pracować
PasterzPPP30.12.2020, 19:47
Wg amerykanów na 93% wpisów antyszczepionkowych na twitterze to boty, fałszywe konta lub rosyjskie trolle.
spostrzegawczy30.12.2020, 19:42
Panie Bochowicz, niech pan robi co chce ze sobą, ale agitować za szczepieniem to pan nie musi. Każdy ma swój własny rozum i zrobi co będzie chciał.
Myśląca głowa30.12.2020, 19:37
Rząd wcale nie troszczy się o obywateli tylko o zusykrusy

Przejrzyjcie na oczy .
Srossros30.12.2020, 19:35
Mam pytanie .... ko za tym wszystkim stoi
panika30.12.2020, 19:35
@jaga2.Do ,,lekarzy,, się teraz nie chodzi,do szkoły też.Wstajesz rano w piżamie albo do szkoły albo on line po zwolnienie.Tłuki rosną za chwile nie będą umieli się ubrać,leżć po schodach,trafić gdzie kolwiek(prąd im odciąć będzie więcej ofiar niż podczas ostatniej wojny). O to chodzi temu co tego świrusa wymyślił.
teżemerytka30.12.2020, 19:07
jestem seniorką i wcale się nie zaszczepie NIGDY co to za szczepionka skoro nikt nie odpowiada za komplikacje po zaszczepieniu.Sam się pan zaszczep i swoją babcie też
Czasomierz30.12.2020, 19:02
Widać Panu Markowi znudziło się chodzenie po tym świecie ,skoro staje do kolejki
katar bezobjawowy :)))30.12.2020, 18:59
@jaga2. Jest szczepionka na polio,ospe,febre,podobno w toku na HIV. Nie ma na katar raka i głupotę.A do lekarzy chodzą zdrowi panikarze żeby se chorobę znależć bo wypada.
Hanka ze stringów obdarta30.12.2020, 18:59
j23
Masz racje
to wszystko jest grubymi nićmi szyte
Rząd robi na nas interes życia i wszystko poto aby odciążyć ZUS i KRUS
Ek12730.12.2020, 18:51
Trzeba albo byc *** albo nie miec wiedzy o szczepionkach na cokolwiek by taki apel wystosowac....
Radek30.12.2020, 18:49
Niedługo ZUS -Krus zacznie namawiać seniorów na szczepienia
Te firmy najwiecej skorzystają na tych szczepionkach .
Zapłacą raz zasiłek i petent odfajkowany .

Smutne to co z nami robi ten rząd .
katar bezobjawowy :)))30.12.2020, 18:39
Dla czego od dziesiątek lat nie ma szczepionki na raka,katar? Parę dni i jest na panikę coś bezobjawowego(szkoda że nie na głupotę).
jaga230.12.2020, 18:28
Jak by nie było szczepionki na Polio to byście chodzili powykręcani a inne choroby zakaźne prawie zniknęły . Ludziee po co chodzicie do lekarzy jak wszystko negujecie
katar bezobjawowy :)))30.12.2020, 17:49
A rok temu wcześniej szczepili się tym samym ,,bidoki,, na grypę. /.../
set30.12.2020, 17:36
Panie Bochowicz, co to jest nauka w czasach wolnorynkowych i to bez konkurencji bo rosyjskąą (naukę) eliminuje się w przedbiegach. Ja nawret teraz księdzu nie wierzę bo modły na koronę nic a nic nie pomoigły.
kreska30.12.2020, 17:35
jak mozna zaufac temu producentowi skora sam zrzekl sie odpowiedzialnosci za skutki uboczne i nieraz juz wyplacali odszkodowanie za jakies felerne leki prosze se poczytac o pfizer a potem zachecac starszych ludzi
Babcia30.12.2020, 17:28
A gdzie beda zapisy I kiedy? NIC sie nie mowi o tym .
Boy30.12.2020, 17:21
Z tego co wiem i rozmawiałem z dziadkami to może 5% by się zaszczepiło.reszta czeka jak będzie po eksperymencie.za rok może jak będą efekty to może do 50% dojdzie.
Góral pije bez cukru30.12.2020, 17:15
Jakby zaszczepieni mogli odliczać od tego faktu podatek to wśród górali byłoby 100% zaszczepionych :)
j2330.12.2020, 17:14
Widocznie brakuje w ZUS na emerytury i tak zachęcacie do samobójstwa? .Jeżeli to taki cud to normalnych ludzi nie trzeba zachęcać jeżeli jest coś dobrego to sami stajemy do kolejki. Nigdy nie pamiętam a mam trochę lat żeby nasi umiłowani przywódcy tak troszczyli się o starszych i emerytów.
Jedynie tylko na komisjach w ZUS uzdrawiali od ręki.
Sławek30.12.2020, 17:04
Infolinia go niczego na pytanie gdzie mogę się zaszczepić w pow N.Tarskim infolinia informuje bym słuchał tVP jako stacji żądowej prawdomównej reszta to prywata mam do Pana pytanie gdzie w Szczawnicy lub Krościenku mogę się zaszczepiać
katar bezobjawowy :)))30.12.2020, 17:04
Na wiosnę drzewka się szczepi teraz panikarzy.Dziwny ten Świat.Pełen cykorów,głupców.
Młody30.12.2020, 16:50
Proszę o informacje, kiedy zakończy się okres szczepienia seniorów.
I czy z pozostałych szczepionek będzie można skorzystać. Gdzie i w jakim terminie.
covid30.12.2020, 16:27
nawet nie wiecie jaką mi radość sprawiacie takim myśleniem (czy na pewno jest to myślenie?)
emeryt30.12.2020, 16:07
Walcie se w żyłę placebo.Psychoza działa.Będziecie mieli katar bez smarków(bezobjawowy),będziecie żyli aż do śmierci.
panika30.12.2020, 15:49
Placebo,przeciw grypie(to samo co od paru lat). Polecam cytrynę, ,czosnek,miód i zdrowe jak dawniej myślenie.
he he litości30.12.2020, 15:47
gdzie się cza zapisać , ???? [pomoc
Nie Despacito30.12.2020, 15:47
Szczepionka to szczepionka, lek to lek. To tak jakby na koło mówić zderzak. Bądźmy precyzyjni. Bo za nie długo będą nas szczepić na kaszel, katar, "bul" brzucha i pośladków.
Mieszkaniec30.12.2020, 15:27
Sam sie zaszczep !
Zdrowy30.12.2020, 15:25
Powodzenia
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl