04.02.2021, 12:30 | czytano: 3398

Winter Classic ciągle w grze, nowe oferty na aukcji

Choć pandemia krzyżuje kolejne plany stowarzyszenia Winter Classic, to tegoroczna akcja pomocy dla Lilianki idzie pełną parą w sieci! Właśnie pojawiły się nowe bardzo ciekawe propozycje na licytacji online, która dostępna jest w serwisie aukcje.podhale24.pl.
Były piękne plany, miał być tradycyjny noworoczny mecz, ale niestety, jak wiele wydarzeń w ostatnich miesiącach tak i te planowane przez Winter Classic - przesuwają się w czasie, ze względu na panującą pandemię. Zdrowie jest najważniejsze, więc na razie aktywność stowarzyszenia przeniosła się do sieci.
Niedawno - w nowej on-linowej formule podczas streamu na żywo mogliśmy poznać aktualne plany stowarzyszenia. Gramy dla Lilianki to aktualne hasło i cel.Lilianka Głodziak urodziła się jako wcześniak z niedotlenieniem okołoporodowym. W 6. miesiącu życia stwierdzono u Lilianki encefalopatię nieokreśloną, a w 18. miesiącu rozpoznano padaczkę lekooporną i porażenie czterokończynowe.
Lilianka ma obniżone napięcie mięśniowe, nie mówi, nie siedzi i nie chodzi, ma również duże zaburzenia widzenia. Wymaga intensywnej rehabilitacji ruchowej, a także intensywnej terapii wzroku i wielu innych.


Wiemy już, że planowany wstępnie na najbliższy weekend mecz nie odbędzie się, z powodu utrzymania rządowych ograniczeń, jednak już 14 lutego ponownie spotkamy się z przedstawicielami Winter Classic w sieci. Podczas kolejnego streamu na żywo oprócz wielu atrakcji zakończenie będą też miały charytatywne aukcje, które prowadzone są w serwisie aukcje.podhale24.pl.

Ze względu na ograniczenia, termin trwających aukcji przedłużony został do 14 lutego do 19:30, ale na licytację trafiło właśnie wiele nowych przedmiotów i ofert.

Dotąd największym zainteresowaniem licytujących cieszył się złoty medal Podhala Nowy Targ zdobyty w sezonie 2009/2010 - podarowany przez Dariusz Gruszkę. Uwagę przyciągają też oferty kursu prawa jazdy, skoków spadochronowych, czy lotu balonem. Obok aukcji, na której do wzięcia jest koszulka Patricka Kane'a z Chicago Blackhawks, dziś pojawiają się kolejne wielkie nazwiska - Tadek Błażusiak, który na aukcję przekazał swój zawodniczy kombinezon z Erzberg Rodeo, Jan Błachowicz, mistrza wagi półciężkiej UFC który na aukcje wystawił swoje rękawice i koszulkę z autografem oraz Marcin Kolusz oferujący swoją koszulkę z czasów gry w fińskim Vassan Sport.

Nie ma na co czekać, przeglądajcie propozycje na aukcje.podhale24.pl i składajcie swoje oferty. Cel jest szczytny!Cały czas trwa też w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl sprzedaż cegiełek. Są one dostępne w kwotach od 5 do 100 zł a sama transakcja przebiega sprawnie, szybko i bezpiecznie, całkowicie online. Cała pozyskana ze sprzedaży cegiełek kwota zasila konto Winter Classic w ramach akcji pomocy Liliance.

wo/
Może Cię zainteresować
komentarze
BEASTI BOYS04.02.2021, 18:28
Swiety odloz slodycze i biegamy...czas zadbac o siebie,troszke przytyles,kolego!Super akcja,pozdrawiam.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl