17.03.2021, 16:10 | czytano: 8193

Szedł nocą środkiem zakopianki w ciemnym ubraniu

Arch. Podhale24.pl
Na zakopiance w Klikuszowej, wczoraj po godzinie 21, doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Nietrzeźwy mężczyzna w ciemnym ubraniu szedł środkiem jezdni.
Kobieta, która jechała samochodem w ostatniej chwili zauważyła go i uniknęła potrącenia. W obawie o życie mężczyzny zatrzymała auto i o zaistniałej sytuacji powiadomiła nowotarskich policjantów. - Z uwagi na to, że pieszym nie miał się kto zaopiekować został przewieziony do wytrzeźwienia do nowotarskiej komendy. W tej sytuacji na szczęście nie doszło do tragedii, a mężczyźnie nic się nie stało. Odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i nieużywanie elementów odblaskowych - informuje asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Jaga18.03.2021, 23:54
Nie wiem z jaką intencją pisano komentarze religijne. Ale.......to że nie doszło do tragedii, to ze kobieta dostrzegła gościa na czas to może rzeczywiście dzięki jego i jej Aniołowi Stróżowi. Widocznie dano mu czas na zastanowienie się nad swoim życiem. Oby skorzystał.
szeligaspolem.com18.03.2021, 11:09
TOMEK, to TY?
El Barbero de Sevilla17.03.2021, 18:50
"Zaprowadził Go też do Jerozolimy, postawił na narożniku świątyni i rzekł do Niego: ?Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół! Jest bowiem napisane: Aniołom swoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli, i na rękach nosić Cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień?. Lecz Jezus mu odparł: ?Powiedziano: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego?
Pawel17.03.2021, 17:11
"... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną..."
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl