30.03.2021, 18:51 | czytano: 6063

List: "Jeszcze o nowotarskim Skate Parku"

zdj. Czytelnika Podhale24
LIST. "Nie zgodzę się ze słowami włodarza miasta o tym, że nowotarski Skate Park jest właściwie utrzymywany. Niestety ten jedyny u nas, a postawiony przez poprzednika znajduje się w katastrofalnym stanie" - pisze nasz Czytelnik.
Jego reakcję wywoła nasz materiał Skate park czeka wiosenny przegląd.
W liście do Redakcji Czytelnik napisał: "Z roku na rok ubywa w nim elementów a te, które pozostały odbiegają od marzeń i wyobrażeń korzystających. Żeby przyzwoicie pojeździć na desce czy hulajnodze trzeba wybrać się do Rabki czy Zakopanego. Stan tego miejsca rekreacji jest również na bakier z zasadami bezpieczeństwa. Znajdują się w nim - z powodu zaniedbań burmistrza - urządzenia nieatestowane, zagrażające użytkownikom. Mówił o tym „Lotnik” w wywiadzie dla podhale24 w kwietniu ubiegłego roku. Jego słowa są jednak jak groch o ścianę!"


„U nas brakuje miejsca, tak zwanego skate parku. Sam osobiście byłem kilkukrotnie na rozmowach z władzami Miasta…. Bez skutku. Byłem umówiony na spotkanie z Panią wiceburmistrz, aby pokazać miejsce w Parku Miejskim, gdzie najlepiej zrobić Skate Park, oczywiście nie doszło do spotkania, a na koniec odsyłano mnie co chwila gdzie indziej. Może w końcu Miasto zechce podejść do sprawy profesjonalnie i zbudujemy w końcu super Skate Park?"


"Mimo niespełniania przedwyborczych obietnic pani Joanny Iskrzyńskiej-Steg, że powstanie nowy profesjonalny Skate Park, miasto nawet nie potrafi zadbać o to co jest. Rozczarowują też słowa pana Watychy, wyrażone w odpowiedzi na interpelację p. Ewy Pawlikowskiej, który stara się nie zauważać, że to co jest, jest byle jakie i niebezpieczne. A może czas panie burmistrzu zdjąć różowe okulary i zacząć realnie patrzeć na rzeczywistość, którą stworzył pan Miastu i Mieszkańcom?" - kończy swój list do Redakcji. Przesłał nam także zdjęcia. Dziękujemy.


opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
gość21.04.2021, 14:47
Wszystko młodzież niszczy w zastraszającym tempie , im wystarczy kawałek płotu i trzepak i będą tak wisieć całymi dniami. Nic nie budować szkoda pieniędzy
Poeta31.03.2021, 20:26
@trolica
Troll się pisze przez dwa l.
Alek31.03.2021, 09:07
Gołym okiem widać, że Watycha jest burmistrzem zza biurka i nie wie co się w mieście dzieje. Kolejny skandal i kolejna wtopa W i jego urzędników, którzy wprowadzili go w błąd.
trolica31.03.2021, 08:51
trolu znowu siadłeś do kompa
polonistka31.03.2021, 08:24
W tej odpowiedzi na interpelację radnej faktycznie jakiś analfabetyzm się przebija. Wystarczy przeczytać pierwsze zdanie:

dotyczy: Interpelacja związana z skate park przy ul. Solidarności

Dramat językowy. Interpelacja związana z kim czym? Winno być "ze Skate Parkiem" (a nie z Skate Park) i dopisek mieszczącym się przy nie ul. tylko al. Bo to nie jest ulica Solidarności tylko Aleja Solidarności.
Porażka jakaś. Burmistrz, który nie wie jak się ulice nazywają w mieście? Nie wiem kto mu to pisze ale on się pod tym podpisuje i wychodzi na ...
Czytelniczka31.03.2021, 07:53
Co do tego ze mlodziez jest odpowiedzialna za niszczczenia i nie ma co naprawiać, tak lepiej wrzucić wszystkich do jednego wora i nic dla młodzieży nie robić... w innych miastach rozwiązaniem jest monitoring i kontrole straży miejskiej, skoro w tym miesscie nie ma SM to może trzeba podjąć współpracę z dzielnicowymi, co też jest praktykowane w innych miastach, no ale w naszym mieście to lepiej nic nie robić, tylko nagrody brać....
Fifarafa31.03.2021, 07:49
@Nina nie wiem czy ty myślisz czy nie. Skat Park nie należy do tego by robić sobie tam jakieś kolacje na rampach i uważać by czasem nie zarysować bądź nie wylać kawki.

Się korzysta, się psuje? Proste? Proste... Czego nie rozumiesz
Kolega z klasy30.03.2021, 22:41
O ile się nie mylę Grzesiek, to ta niegramatycznie napisana odpowiedź na interpelację do tego nieprawdziwa i niedorzeczna, wyszła z pionu "nadzorowanego" przez panią wiceburmistrz? A tyle razy Ci mówiłem... i nie słuchasz.
I taka rada. Tym razem nie dla Grześka tylko dla burmistrza. Niech się pan wreszcie przejdzie a nie przejedzie po tym mieście i ten cały syf zobaczy. Proszę też tak koło 16 zwrócić uwagę na samochody parkujące na Kolejowej w stronę rynku i korki jakie się tam przez to tworzą.
Mike30.03.2021, 22:21
lepiej nie fikać bo Wam zamkną to co jest :-))
ale szanowna władzo prawda jest taka że wystarczy pojechać do Rabki albo nawet Maniów i zobaczyć jak tam to jest zrobione profi!
Skate30.03.2021, 22:09
Zastanawiam się czy pan burmistrz Watycha jest celowo wprowadzany w błąd przez swoich pracowników. Czy po prostu nauczył się kłamać patrząc ludziom prosto w oczy?
wstążki & kolesiostwo30.03.2021, 22:02
Wszystko wskazuje na to, że w Nowym Targu są dwa światy. Świat Nowotarżan i świat burmistrza. Niestety prawda jest taka, że wszystko niszczeje. Lodowisko na którym dach zardzewiał, place zabaw, ławki, kosze na śmieci. Tylko wstążki są coraz nowsze. No i coraz to nowi kolesie w Magistracie
Bioły30.03.2021, 20:33
Chyba jakiś urzędnik, który odpisywał radnej, znowu z Watychy zrobił pośmiewisko?
Nina30.03.2021, 19:45
Zdjęcia pokazują to jak właśnie młodzież sobie dba o obiekt i znosi nielegalne rzeczy tam. Najlepiej hejt robić.
Z Wojska30.03.2021, 19:34
Skate Park jest oficjalnie zamknięty jak inne obiekty sportowe. Jak ktoś by tego nie wiedział. Młodzież jak zawsze rozcina tam siatkę lub bramkę sama otwiera i korzysta sobie mimo że nie może. Takie podejście tam jest że robią sobie po swojemu i imprezy takie że się spać nie da.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl