07.07.2021, 13:47 | czytano: 18039

Zagrali dla Nowej Białej, a potem wszystkim brakło słów (zdjęcia)

Moment przekazania pieniędzy. Fot. Organizatorzy
Turniej piłkarski "Gramy dla Nowej Białej", rozegrany w Jurgowie, okazał się strzałem w dziesiątkę. Pogoda, która była jego głównym "sponsorem", dopisała, co przełożyło się na frekwencję i sukces zbiórki dla pogorzelców.
Gdy organizatorzy zawieźli pieniądze do Nowej Białej, sołtys Krystyna Węglarz mówiła, że brak jej słów. To samo uczucie towarzyszy organizatorom turnieju, którzy nie potrafią wyrazić, jak bardzo są wdzięczni wszystkim, którzy pomogli w turnieju i tym, którzy hojnie ofiarowywali datki na rzecz pogorzelców. A zebrano dużo, bo prawie 55 tysięcy złotych.
"Moi drodzy w imieniu wszystkich którzy się przyczynili do tego sukcesu oficjalnie ogłaszam że suma która uzbieraliśmy przekracza nasze najśmielsze oczekiwania.... Kwota uzbierana to: 54 988 50 zł. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i tak liczne przybycie... 😉 jesteście wielcy 🙂 Z tego co mi wiadomo widzimy się w przyszłym roku na kolejnym turnieju charytatywnym ale na inny szczytny cel 😉 pamiętajcie "DOBRO POWRACA" - dziękują Mateusz Kłosowski, Tomasz Rabiasz i Mateusz Pluciński.

r/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
wystraszona07.07.2021, 22:48
wspaniali ludzie
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl