08.07.2021, 18:49 | czytano: 6718

Wójt Jan Smarduch: "Ofiarność ludzi dobrej woli przerosła wszelkie oczekiwania"

Jan Smarduch. Archiwum Podhale24.pl
Wójt gminy Nowy Targ skierował podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli pogorzelców z Nowej Białej.
"Szanowni Państwo!
Pragnę serdecznie podziękować Pani Sołtys miejscowości Nowa Biała, wszystkim osobom prywatnym, wolontariuszom, firmom, służbom, urzędom, samorządom i innym podmiotom z całej Polski, którzy tak licznie zgłosili się i zadeklarowali pomoc osobom poszkodowanym w pożarze w Nowej Białej w dniu 19.06.2021 r.

Dar serca okazali również mieszkańcy Gminy Nowy Targ oraz sąsiednich i dalszych miejscowości i gmin. Z całego kraju, jak również spoza granic Polski spłynęła i nadal spływa pomoc rzeczowa i finansowa. Odbieramy liczne telefony od Państwa wyrażające nie tylko udzielenie pomocy, ale także słowa wsparcia i współczucia dla Rodzin poszkodowanych w pożarze. Ofiarność ludzi dobrej woli przerosła wszelkie oczekiwania.

Trudno jest wyliczyć wszystkich nie pominąwszy nikogo, jednak wszystkim w imieniu swoim i Mieszkańców Nowej Białej z całego serca dziękuję. O wszystkich pamiętamy, wszystkich mamy w swoich sercach i życzymy Państwu, aby dobroć, którą nam okazaliście wróciła do Was.

Z wyrazami szacunku Wójt Gminy Nowy Targ Jan Smarduch".

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
zez10.07.2021, 13:24
do @ zez. Weź sobie jakiś wymyśl jakiś nick, bo tworzysz balaga. Nie, nie pracujE i nie prsacowałam nigdy w żadnym urzędzie, ale wkurza mnie taka goralska nieuzasadniona niczym złośliwośc. Czy Ci się to podoba czy nie, Pan Smarduch jest wojtem od 1990 r, czyli sprawuje swój urząd juz 21 lat i co ciekawe, niezaleznie od partii jaka rządzi, czyli ma duze poparcie i zaufanie społeczne . Jak myślisz, dlaczego go wybierają i szanują? Wkurzaja mnie ludzie, którzy tak jak Ty podważają czyjśc zasługi, opluwaja , byle zaistnieć w necie i to czasem z bardzo niskich pobudek./ Zrobił bardzo dużo dla lokalnej społeczności. Jest najdłuzej sprawującym swój urzad na Podhalu samorządowcem ,a to dobre o nim świadczy
Pinki10.07.2021, 11:30
Moi Mili Forumowicze.
Nie jestem wielkim fanem Pana Wójta Smarducha, chociaż jesteśmy "po imieniu", ale wytykanie mu, że jako urzędnik podziękował wszystkim, którzy nieśli i niosą pomoc pogorzelcom i wplatanie w tą dyskusję smrodu ze ścieków, to jest dolna część beczki. Czyli ganicie Go za to że zachował się "tak jak należy"(Inka Siedzikówna - to dla tych którzy niekoniecznie lubią historię) czyli po prostu przyzwoicie. Ludzie kochani! Opamiętajcie się! bo jeszcze chwila, a zaczniecie kamienować tych których po prostu nie lubicie z różnych względów.
Jasiu. Pozdrawiam i wielki szacun.
@ edek09.07.2021, 13:51
Smród przykrywasz odświeżaczem? A jak w domu nie spuścisz wody po "dwójce" , to zamykasz klapę i już jaśminem i bzem czuć?
@zez09.07.2021, 13:49
POprawny politycznie? Jesteś z rodziny czy pracujesz w UG? Słyszałeś o zjedzeniu decyzji budowlanej etc.. Możesz sobie myśleć i pisać co tam chcesz, a ludzie swoje wiedzą.
zez09.07.2021, 09:17
@ Wkurzony. Zamknij się.!!Co złego w tym, że ktoś dziękuje za pomoc? Pan Smarduch jest jednym z najlepszych samorządowców w Polsce i od lat cieszy się dobra opinią , o czym świadczy to, ze tak dlugo sprawuje swój urząd, a ludzie go cenią, skoro wybierają Jest też poprwany politycznie. Brawo Panie Wójcie.
Lututu!!09.07.2021, 08:58
Pomoc większą o ludzi dobrej woli niż o d instytucji i urzędu, możn,, okazuje się że to wielki serce mają zwyczajni, prości ludzie, a nie Ci funkcyjni, co to ino głowy wysoko dźwigają
edek09.07.2021, 06:14
do wkurzony
jets taki sklep w miescie Rossman tam se kup zapach nazwy Ci nie podam by nie było reklamy
Wkurzony08.07.2021, 20:11
Panie Smarduch, wójcie gminy, ludzie sami, bez was urzędników wiedzą jak sobie pomagać i chwała im za to. Wy urzędnicy zadbajcie o to, co do was należy i tu pytanie, dlaczego codziennie rano i wieczorem śmierdzi w Łopusznej? Oczyszczalnia do bani? Kanalizacja padła? Co z tym zrobicie?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl