15.08.2021, 18:46 | czytano: 2389

W gminie Poronin trwa budowa sieci gazowej

zdj. UG Poronin
PORONIN. - Rozpoczęły się już prace gazyfikacyjne na terenie naszej gminy. Na początek Ząb - ogłosiła Anita Żegleń.
- Dziękujemy mieszkańcom i turystom za wyrozumiałość w kwestii utrudnień drogowych, ale inwestycje w tym zakresie traktujemy priorytetowo, więc wydaliśmy wykonawcy zgody na wejście w teren jeszcze wakacji. Czas nagli, oczekiwania mieszkańców są ogromne, a wykonawca był gotowy do pracy - dodaje wójt gminy Poronin.

W pierwszym etapie powstanie 3 km odcinek sieci gazowej w Zębie. Następnie planowane są prace w Suchem, gdzie konsultowany jest przebieg trasy. "Niebawem będziemy planować spotkania z mieszkańcami" - zapowiada Urząd Gminy.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Pytacz16.08.2021, 10:51
"PORONIN. - Rozpoczęły się już prace gazyfikacyjne na terenie naszej gminy. Na początek Ząb - ogłosiła Anita Żegleń." Apel do Pani Wójt - niech nie idzie tą drogą. Uzasadnienie: W lokalach mieszkalnych zlokalizowanych z blokach mieszkalnych odstępuje się odinstalowania instalacji gazowych ( znam takie przypadki z Bochni ), Likwiduje się popularne " Junkersy " w łazienkach ( znamy mi przykład z Łodzi ). Znajomy mojej rodziny śp Franciszek Bachleda Księdzularz był chyba przez jakiś czas prezesem Geotermii Podhalańskiej a było to przedsięwzięcie powiatów Nowotarskiego i Tatrzańskiego. Na koniec pytam co z tym przedsięwzięciem teraz się dzieje?
ekomleko15.08.2021, 20:22
A dlaczego nie geotermia? Lepiej płacić Putinowi?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl