01.09.2021, 12:05 | czytano: 20589

Tragedia w Zakopanem: ofiara to 38-letnia kobieta. Potrąciły ją dwa samochody

Miejsce wypadku. Fot. Piotr Korczak
Około godz. 23 na Drodze do Olczy doszło do wypadku. 38-letnia mieszkanka Zakopanego została potrącona przez przejeżdżający samochód. Po uderzeniu upadła na drugi pas, gdzie wjechał w nią drugi samochód. Niestety, zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.
Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Według relacji świadków i kierowców, kobieta weszła na jezdnię. Wpływ na wypadek mogły też mieć warunki pogodowe - było ciemno, mgliście i padał ulewny deszcz. Na miejscu był prokurator, który zabezpieczył ciało do badań oraz biegły ds. rekonstrukcji wypadków drogowych. Obaj kierowcy byli trzeźwi.


r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Temida02.09.2021, 21:56
Komentujący sami kierowcy, jak widać... Państwo powinni zacząć chodzić pieszo, zdrowiej i smog się zmniejszy. Tylko uważajcie na pasach.
Lepsze niż covid01.09.2021, 21:42
To pokłosie ustawy która daje pierwszeństwo pieszego przed samochodem. Dopiero w zime będzie zbierała żniwo.
Kierowca01.09.2021, 16:37
M-ka zgadzam się z Tobą.

W dodatku teraz jeszcze te zmiany z pierwszeństwem pieszych. Ludzie słyszą takie rewelacje w TV i już kompletnie nie zważają na swoje bezpieczeństwo. Najgorsi są Ci którzy nigdy za kierownicą nie siedzieli. Ludzie opanujcie się. Pieszy w kontakcie z masą metalu ma male szanse. Rozporządzenie naszych włodarzy nic nie pomoże po fakcie. Dodatkowo jeszcze w taką pogodę jak teraz. Gęsty deszcz, szarówka i często oślepiające światła aut z naprzeciwka.
M-ka01.09.2021, 13:54
Bardzo smutne.Wczoraj wracałam wieczorem późnym podczas mocnego deszczu,piszę jako pasażer i naprawdę to co robią przechodnie oczywiście nie wszyscy przyprawiało mnie o dreszcze,wchodzą na pasy bez odblasku, niektórzy wchodzą nawet nie patrząc czy podjeżdża samochód,patrzą w telefon lub rozmawiając i tak wchodząc na te pasy nawet nie pomyślą o własnym bezpieczeństwie,to tak jakby im się należało że mają oni tylko prawo do pasów .Ludzie uważajcie myślcie też o kierowcach którrzy narażeni są na takie niebezpieczne wejścia pieszych, szczególnie podczas takiej pogody deszczowej.Odnosze się nie do tego wypadku,tylko ogólnie
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl