05.09.2021, 15:38 | czytano: 1382

Ogłoszono konkurs na konserwatora zabytków w Zakopanem

zdj. Podhale24
ZAKOPANE. Z funkcji miejskiego konserwatora zabytków zrezygnowała Natalia Skiepko, która pracowała na tym stanowisku przez 6 lat. Urząd Miasta Zakopane ogłosił konkurs, chętni mogą zgłaszać się do 13 września.
Poszukiwane są osoby cieszące się nieposzlakowaną opinią, z tytułem zawodowym magistra w jednej z dziedzin związanych z ochroną zabytków oraz co najmniej 5-letni staż pracy w tym zakresie.
Wymagania niezbędne to co najmniej 5-letni staż pracy, w tym 2-letni staż pracy na stanowisku urzędniczym w urzędach samorządowych, służbie cywilnej, urzędach państwowych, służbie zagranicznej, wiedza w zakresie funkcjonowania administracji publicznej oraz przepisów dotyczących ochrony zabytków i opieki nad zabytkami oraz znajomość obsługi komputera.

s/
zobacz także
komentarze
w końcu05.09.2021, 22:20
konserwant
zabytki płonęły właśnie przez nią i jej "wysokie kwalifikacje"
i ludzie w środku

nikt tęsknić nie będzie za nią
dziw że dopiero teraz zrezygnowała
konserwant05.09.2021, 21:27
Czy ktoś zna szczegóły, tej jakże zawiłej historii? Czy wielokrotnie odznaczana Pani Natalia podsiądzie swoją koleżankę w Krakowie? Czy też solidaryzując się z koleżanką podała się do dymisji broniąc jej dobrego imienia? Dlaczego Zakopane nie walczy o tak wysoko wykwalifikowanego i docenianego fachowca pod każdym względem? Teraz takich ze świecą szukać? No i jak teraz będą płonąć te zabytki bez nadzoru i kurateli tak zacnej pani konserwator. Chyba spłoną ze wstydu. Czy może jakieś dewelopery postawiły Burmistrzowi ultimatum że ma znaleźć kogoś układniejszego na to stanowisko?/.../
Zobacz pełną wersję podhale24.pl