22.09.2021, 10:00 | czytano: 960

OSTATNI TYDZIEŃ PROMOCJI NA DEPILACJĘ LASEROWĄ W ALLESTETIS! (art. sponsorowany)

Wrzesień to idealny miesiąc by zacząć depilację i podczas kolejnych wakacji móc się cieszyć pełnymi efektami! Przypominamy, iż w Allestetis trwa wielka promocja do -40% na zabiegi depilacji laserowej.
Allestetis jest jedynym miejscem na Podhalu posiadającym laser diodowy VECTUS, który powszechnie uznawany za najlepszą na świecie technologię przeznaczoną do trwałego usuwania owłosienia. DEPILACJA VECTUS to super nowoczesna i nieziemsko skuteczna metoda trwałego usuwania owłosienia. Twoja skóra po serii zabiegów zawsze będzie idealnie gładka. A częste golenie skóry, wrastające włoski czy stany zapalne mieszków włosowych odejdą w zapomnienie!


Promocja obowiązuje do końca września w placówkach Allestetis w Nowym Targu oraz Zakopanem


GŁADKA SKÓRA NA ZAWSZE: BEZPECZNIE I KOMFORTOWO

Dlaczego proponujemy kobietom i mężczyzną trwałe usunięcie włosków z okolic pach i bikini? Ponieważ są to obszary „najtrudniejsze” pod kątem domowej depilacji. Włoski szybko odrastają, są gęste i mocne, a delikatna skóra pod pachami i w pachwinach jest skłonna do podrażnień, które mogą skutkować nawet powiększeniem węzłów chłonnych. Lepiej sobie tego oszczędzić. Vectus to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Zaawansowana technologia sprawia, że zabieg poza swoją skutecznością jest bezpieczny i komfortowy.

  • Największy zakres fal – największa siła działania i spektakularne efekty
    VECTUS jest laserem diodowym, czyli najlepiej sprawdzającym się rodzajem lasera w depilacji. Dodatkowo w stosunku do konkurencji wyróżnia go największy zakres fal o długości do 810 nm, a co za tym idzie największa moc i skuteczność działania. Nie bez powodu jest stosowany w czołowych klinikach medycyny estetycznej w Polsce.

  • Depilacja możliwa przez cały rok
    Laser VECTUS został wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny SkinTel. Określa on indywidualny poziom melaniny – barwnika włosa, dzięki czemu dobiera optymalne parametry zabiegu dla danego pacjenta. Największą jego zaletą jest możliwość zastosowania go do wszystkich kolorów włosów i skóry, bez ryzyka słabszych rezultatów, dzięki czemu można depilować się niezależnie od pory roku i koloru włosa.

  • Zerowe ryzyko poparzeń = 100% bezpieczeństwa
    Dzięki systemowi SkinTel, w przeciwieństwie do innych laserów, nie istnieje ryzyko poparzenia pacjenta, dlatego jest to zabieg w 100% bezpieczny. Dodatkowo system SkinTel maksymalizuje efekty depilacji, ponieważ dobiera maksymalną bezpieczną dawkę lasera, bazując nie na subiektywnej ocenie osoby wykonującej zabieg, a na komputerowym pomiarze melaniny.


Depilacja laserem diodowym Vectus™ poprawi Twój komfort życia! Zapomnijo podrażnieniach, stanach zapalnych, wrastających włoskach.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i próbę laserową!


PAKIETY NO LIMIT - BO NIGDY NIE WIESZ, ILE WYSTARCZY :)

Ponieważ każda osoba indywidualnie reaguje na depilację laserową, nie ma jednej określonej liczby zabiegów, które gwarantują pełną skuteczność depilacji (zazwyczaj 4-8). Dlatego ALLESTETIS oferuje swoim pacjentom pakiety NO LIMIT, dzięki którym przez rok można bez ograniczeń korzystać z depilacji, aż do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.


ZAKUPY ONLINE W SKLEPIE ALLESTETIS - SZYBKO I WYGODNIE!W naszym E-SKLEPIE ALLESTETIS możesz wybrać zabieg lub pakiet zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, opłacić go, a następnie skorzystać w naszej klinice.

Jak dokonać zakupu przez internet? Oto 4 proste kroki:
- wchodzisz na stronę Allestetis
- wybierasz zabieg
- kupujesz
- drukujesz

Po dokonaniu zakupu online przesyłamy na podany adres mailowy voucher w postaci pliku do wydruku lub okazania na smartfonie.

Przypominamy, że zakupione w sklepie online usługi można zrealizować w dowolnym terminie, przez 6 miesięcy od daty zakupu. Skorzystaj teraz z wyjątkowej promocji! Tylko do końca września do -40% na wszystkie zabiegi depilacji laserowej ! Promocyjny cennik dostępny tutaj.


ALLESTETIS - KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWOAllestetis to profesjonalny zespół, wyjątkowa dbałość o bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów, najlepszej jakości kosmetyki i certyfikowany sprzęt. To wszystko razem oraz miła atmosfera, są gwarancją efektywnych zabiegów i Twojego zadowolenia. Zapraszamy! :)
NOWY TARG / al. 1000-lecia 111
ZAKOPANE / ul. Chyców Potok 26


+48 18 265 74 88
www.allestetis.pl
Zobacz pełną wersję podhale24.pl