20.09.2021, 16:09 | czytano: 5930

Policja zatrzymała czterech poszukiwanych. Wśród nich zakopiańczyk, który unikał więzienia

Zakopiańscy policjanci tylko minionej doby zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez organy ścigania.
Mieszkaniec powiatu jędrzejowskiego, którego poszukiwano na podstawie zawiadomienia o zaginięciu osoby przebywał na terenie miasta Zakopane. Udało się nakłonić go, aby sam zgłosił się do jednostki. Po ustaleniu, że nic mu nie zagraża wrócił na kwaterę.
Kolejną osobą poszukiwaną była kobieta. Podczas czynności patrolowych na ul. Krupówki w Zakopanem policjanci Rewiru Dzielnicowych zatrzymali 41-latkę. Kobieta była poszukiwana w celu ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu.

Pozostali poszukiwani to mężczyźni. Pierwszego z nich policjanci zatrzymali w Bukowinie Tatrzańskiej. 42-latek z Łodzi poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Natomiast policjanci Rewiru Dzielnicowych podczas obchodu rejonu zatrzymali 41-letniego mieszkańca Zakopanego, który również poszukiwany był celem odbycia kary w zakładzie karnym. On jednak uwolnił się od kary wpłacając grzywnę.

oprac. r/ KPP Zakopane
komentarze
tobi20.09.2021, 19:39
Brawo Zakopiańska Policja.Brawo!!! U nas w Zanzibarze mamy to w pu**e.
Nik20.09.2021, 17:23
Nie dobitki z całej Polski mają azyl na Podhalu, teraz już wszystkie organy ścigania będą wiedzieć gdzie ich szukać Zakopane.!!!!!!!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl