29.09.2021, 20:53 | czytano: 18619

Wypadek motocyklowy na Niwie (zdjęcia)

fot. Michał Adamowski
NOWY TARG. Na zakopiance, w rejonie stacji paliw, doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.
Motocykl wbił się w samochód, siła uderzenia musiała być duża. Świadek zdarzenia twierdzi, że motocyklista, chcąc uniknąć bezpośredniego zderzenia, położył motocykl na drodze i w taki sposób, sunąc po jezdni, wjechał w samochód. Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowane są dwie osoby. Droga jest przejezdna. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.
r/ zdjęcia: Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
komentarze
???30.09.2021, 12:04
Co to jest lewy migacz?
lewy migacz30.09.2021, 08:57
Zdjęcie nr 11
Po stanie samochodu (nitowany zderzak, pordzewiałe nadkole i progi) widać że mógłby mieć kłopoty z przejściem badań technicznych. Ciekawe czy instalacja elektryczna sprawna i czy sygnalizował lewym migaczem skręt na stację? Po lewej stronie jak widzę brak klosza i żarówki na błotniku. Efekt kolizji? Nie sądzę, bo po prawej jest ok, klosz i żaróweczka migacza na miejscu.
A ile mógł jechać motocyklista że nie ominął tylko poszedł na czołówkę? Jeśli, jak twierdzi świadek, miał czas na położenie motocykla to dlaczego nie ominął przeszkody?
POlak30.09.2021, 07:31
Większość motocyklistów jest pozbawiona zdrowego rozsądku. Nie przestrzegają przepisów i nie rozumieją że jeżdżąc zgodnie z zasadami nie było by tyle wypadków.
PS
Pozdrawiam panią na motorze z rej. KTT która wczoraj na Szaflarskiej wyprzedzała kilka samochodów na przejściu dla pieszych.

Dopóki zabijacie się sami to nie mam z tym problemu, ale dlaczego przez waszą GŁUPOTĘ mają ginąć niewinni ludzie???
Jojo29.09.2021, 21:25
Spadł but.. oby wypadek nie okazał się śmiertelny.

Szybkiego powrotu do zdrowia ??
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl