06.10.2021, 19:57 | czytano: 9939

Pijany wjechał w zarośla

Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
Ponad 4 promile alkoholu miał kierowca renaulta, który w Skawie wjechał w przydrożne zarośla. 31-latek został zatrzymany i odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.
W poniedziałek po południu, policjanci ruchu drogowego otrzymali informację o kierowcy renaulta, który w miejscowości Skawa nagle zjechał z drogi w przydrożne zarośla. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze w środku samochodu zastali pijanego 31-letniego mężczyznę, który siedział na fotelu pasażera. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany przez prokuraturę w Garwolinie do ustalenia miejsca pobytu.
Podczas dalszych czynności na miejscu zdarzenia 31-latek stanowczo zaprzeczał, aby to on w chwili zdarzenia kierował samochodem, po chwili jednak zmienił zdanie. Mężczyzna został zatrzymany w nowotarskiej komendzie. Następnego dnia zatrzymany usłyszał zarzut i przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Pótek07.10.2021, 16:11
Może faktycznie nie on kierował tylko jego żona albo konkubina , w stresie mogła uciec i będzie gdzieś w szoku .
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl