14.11.2021, 17:10 | czytano: 4926

Mamy dla Was bilety na koncert Darii Zawiałow! (Bilety rozdane)

Arch. Podhale24.pl
20 listopada o godzinie 20:00 w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Targu odbędzie się koncert Darii Zawiałow, gwiazdy Męskiego Grania, współautorki hitu "I Ciebie też, bardzo" (Zawiałow, Podsiadło, Bambino). W sprzedaży zostały już ostatnie bilety na to wydarzenie, a my mamy dla czytelników Podhale24.pl trzy bezpłatne wejściówki na koncert.
Aby je otrzymać należy czym prędzej wysłać e-mail na adres konkursy@podhale24.pl wpisując w jego temacie hasło: Daria Zawiałow. Kto pierwszy - ten lepszy. Prosimy podać w e-mailu również imię i telefon kontaktowy. Osoby, które wygrały zaproszenia, otrzymają e-maila z informacją zwrotną.
Bilety na koncert w cenie 100 i 80 zł są do nabycia w Ratuszu na Rynku w Nowym Targu, codziennie w godzinach od 12:00 do 17:00.Daria Zawiałow jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką. Daria wraz z Igo i Królem tworzyła skład Męskie Granie Orkiestra 2020.

Oba albumy, debiutancki „A kysz!“ i „Helsinki” okryły się Platyną i przyniosły artystce łącznie 3 Fryderyki. Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. Czas pandemii wykorzystali na pracę, jej pierwsze efekty mogliśmy usłyszeć z początkiem 2021 roku. Singlem „Kaonashi” Daria zapowiada swój 3. album studyjny!


Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu. Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma już setki koncertów. Zagrała na największych polskich festiwalach muzycznych takich jak Pol’and‘Rock Festival, Orange Warsaw Festival Karków Live Festival, Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. W 2019 roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób pod główną sceną na Open’er Festival. Nie można oczywiście zapomnieć o koncertach klubowych, które stanowią dla Darii jeden z najważniejszych elementów jej wielkiej muzycznej pasji. Trasa „Helsinki Tour‘‘, czyli trasa po największych klubach w Polsce, jeszcze przed startem była prawie wyprzedana.

wo/oprac .r/
Może Cię zainteresować
komentarze
felix14.11.2021, 21:16
Jak nie geo AC piorub DC to jo nie hebok
grypa14.11.2021, 18:28
Dajcie darmowy bilet czytelnikowi p 24 najlepiej na najbliższą rakietę w kosmos.Nie trza nam tu takich panikarzy.Przez takich jest jak jest.
czytelnik P24, syn uczciwego człowieka14.11.2021, 17:19
Rekord zachorowań a to handluje się biletami. No pięknie!!! To się nadaje do prokuratury.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl