15.12.2021, 13:14 | czytano: 19671

Wypadek w Szaflarach. Wszyscy byli po alkoholu

Fot. Czytelnik
W nocy na ulicy Augustyna Suskiego w Szaflarach samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Fordem jechały trzy osoby w wieku 17, 18 lat - wszystkie były pod wpływem alkoholu.
- Obecnie trwają czynności w tej sprawie. Ustalamy kto w chwili zdarzenia kierował pojazdem - informuje asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
mecenas16.12.2021, 08:30
Do aresztu na 3 miesiące i bym im przeszło zaraz. To są potencjalni mordercy
Acc15.12.2021, 17:58
@Łoscyp bujok nie afera tylko naj....i g...niarze okazali się być nie wychowani i zamiast z właścicielem sprawę załatwić i rozejść się do domu, nie zapominając o dobrej okowitej po naprawieniu płotu dla właściciela to zachowali się jak buce albo nie potrafili się ogarnąć i wyszło jak wyszło. Brak wychowania, wyobrażam i przyzwoitości robi swoje. Sprawy nie trafiają na policję bo Sprawcy są ugodowi i w porządku. Gdybym ja na....y komuś samochodem płot uszkodził to po r..ci bym go całował żeby tylko z nim to bez policji załatwić. Jak ktoś jest człowiekiem to na człowieka trafi, nie pochowałam jazdy po pijaku i uważam ją za podłe zachowanie godne wszelakiej i słusznej pogardy ale każdy popełnia błędy. Sądzę, że większość sprawców tego haniebnego zachowania sądzi podobnie chyba, że są totalnymi debilami bez kszty sumienia. Ale w każdej sytuacji trzeba potrafić się zachować i nie robić z siebie Bóg wie kogo. Bo w tej konkretnej sytuacji ta młodzieży była zwyczajnymi bandytami i nie potrzebne mi są tu wyroki sądów by to stwierdzić Sprawę sądzę, że dało by się załatwić, gdyby przez nią choć na chwilę przyzwoitość przemówiła przez tych ludzi. Strasznie mi jest szkoda płotu i ich przyszłości, w takim młodym wieku sobie tak życie zawalić, to jest dramat. Dramat, który mam nadzieję ich czegoś nauczy, który będzie impulsem do zdrowego i przyzwoitego życia. Czego im serdecznie życzę dużo dobrego dla nich i właściciela płotu.
Łoscyp bujok15.12.2021, 14:04
No skoro nie wolno jeździć jak się jest nietrzeźwym, to oni raczej nie kierowali c'nie? Musiał być ktoś jeszcze. Może mama albo tata. A tak poza tym to alkoholu do 18 roku życia spożywac nie wolno, więc jakim cudem 17 letnie osoby były nietrzeźwe? Coś tu nie gra. To jakaś większa afera.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl