23.12.2021, 15:29 | czytano: 8078

Karambol w Zakopanem. Jedna osoba ranna (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
W centrum Zakopanego zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedna osoba została przewieziona karetką do szpitala.
Do zdarzenia doszło na ul. Nowotarskiej przed rondem Solidarności ok godz. 14.30. Najechały na siebie trzy pojazdy osobowe. - Trzeci pojazd nie wyhamował i dalej poszło jak w dominie – mówi jeden z przechodniów, który widział zdarzenie.
Na miejscu jest policja, która ustala przyczyny wypadku oraz straż pożarna, która zabezpiecza miejsce zderzenia samochodów. Karetka pogotowia zabrała jedną poszkodowaną osobę do szpitala.

Do najechania na tył pojazdu doszło najprawdopodobniej na skutek śliskiej nawierzchni. Na drogach miejscami zalega ubity śnie i lód. Zdradliwy, czarny asfalt jest także bardzo śliski.

Dzisiaj w Zakopanem z powodu śliskich nawierzchni i niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze doszło do kolizji na Ustupie, przy wyjeździe ze stacji paliw oraz w Kościelisku na ul. Salamandra.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Jo24.12.2021, 09:29
MARUCHA Zamow sobie prywatną posypywarke przed autem jak jedziesz bo akurat drogi w zakopanym czy parkingi w porównaniu do innych miast są ok a zimą nigdy nie bedzie takiej przyczepnosci jak latem tyle w temacie
Marucha23.12.2021, 16:32
Dalej nie posypali ? Dzień wcześniej ledwo wyhamowałem w tym samym miejscy. Ma być Selwester Marzeń, a drogi i parkingi nie przygotowane. Chyba wszyscy liczą na ocieplenie, może samo się rozpuści.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl