28.12.2021, 10:52 | czytano: 2595

Jest pomysł na kolejną atrakcję w Rabce-Zdroju

Arch. UM Rabka-Zdrój
W sierpniu tego roku gmina Rabka-Zdrój nabyła działkę nad Poniczanką, przy bulwarach, o powierzchni blisko 1 ha. Na zlecenie Urzędu Miejskiego przygotowany został wstępny plan zagospodarowania tego terenu, do którego ma zostać przedłużona ścieżka piesza i rowerowa, prowadząca wzdłuż bulwarów.
Na pozyskanym terenie gmina planuje wybudować: wyciąg taśmowy dla dzieci na narty i sanki, podwójny tor pontonowy, całoroczny tor saneczkowy na igielicie, karuzelę pontonową całoroczną, tor pumptrack, ławki, toaletę. - Wierzę, że zagospodarowanie tego terenu będące zarazem przedłużeniem bulwarów sprawi, że to miejsce będzie jeszcze bardziej atrakcyjne dla Państwa i zaoferuje nowe możliwości aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży - mówi burmistrz Leszek Świder.
Źródło: UM Rabka-Zdrój, r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Stary Wieloryb29.12.2021, 20:50
Do Rabczan-Most i chodnik do domków właśnie w trakcie robót ,a wracając do tematu ,to skoro to jest w fazie pomysłu ,więc możemy zapomnieć o realnej inwestycji ,wystarczy przyglądnąć się kilkuletniej inwestycji tzw parku wodnego a tym powinien przyglądnąć się prokurator, CBA lub psychiatra
Rabczan28.12.2021, 18:57
Super pomysł,brat burmistrza buduję domki pod wynajem przy bulwarach będą się dobrze sprzedawały
Jan28.12.2021, 11:55
Brawo. Trzymam kciuki za sukces.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl