30.01.2022, 11:19 | czytano: 1890

Trwa 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

zdj. Podhale24
W różnych miejscach na Podhalu spotkać można dziś wolontariuszy zbierających do puszek datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pogoda nie zachęca raczej do spacerów, ale poszczególne sztaby WOŚP przygotowały sporo atrakcji "pod dachem".
Na chętnych do wsparcia tegorocznej edycji akcji czekają licytacje, koncerty, spektakle, konkursy, czy oferty usług.
Dużą imprezę przygotowano m. in. w Rabce-Zdroju, Kościelisku, czy w Białce Tatrzańskiej.

Można swoją "cegiełkę" dodać biorąc udział także w internetowych aukcjach w serwisie aukcje.podhale24.pl, gdzie znaleźć można ciekawe przedmioty i vouchery na atrakcyjne kursy czy usługi przygotowane przez podhalański sztab WOŚP.

Stacjonarne puszki można będzie znaleźć w nowotarskiej Bursie gimnazjalnej, Studio Tatuażu Na Czarnym Szlaku Tattoo, Aeroklubie Nowy Targ, Restauracji Deja Vue, salonach optycznych Vission Express CH Leclerc i CH Dekada. Ale także w Sklepach Delikatesy Centrum i Sezamek w Białym Dunajcu, Lord w Poroninie, czy Butiku Polscy Projektanci w Centrum Handlowym Krupówki w Zakopanem i HiFitness Zakopane, STRH Bistro Art Cafe, Willi Amicus.

Szczegóły wydarzenia w poszczególnych miejscowościach znajdziecie Państwo w naszym dziale "co, gdzie, kiedy".
Na alert.podhale24.pl czekamy na Wasze zdjęcia i krótkie informacje - gdzie są wolontariusze, co się dzieje w ramach WOŚP, w jakiej akcji uczestniczycie.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
nie ślepy31.01.2022, 13:26
@ mieszkaniec...chcesz powiedzieć, że to mają być jakieś "państwowe uroczystości". Caritas zbiera, pomaga i ryja nie drze na całą Polskę!
mieszkaniec30.01.2022, 21:06
Wstyd dzisiaj nowy budynek dawnego MOKU pusty i smutny czy władz Nowego Targu nie stać zorganizować 30 finał Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy biorąc przykład z Białki, Rabki, Kościeliska i innych dziękując za sprzęt który otrzymał w poprzednich latach nowotarski szpital a jednocześnie uczyć dzieci i dorosłych pomocy dla potrzebujących bycia razem w tym szczególnym Dniu dla wspólnego dobra.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl