12.05.2022, 20:17 | czytano: 2957

Profilaktyka zdrowia - konferencja na "Podhalance" (zdjęcia)

zdj. PPUZ w Nowym Targu
NOWY TARG. W Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej odbyła się XIII Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych pt. Aktualne wyzwania w profilaktyce zdrowia. Spotkanie miało charakter międzynarodowy,
Wygłoszono 96 referatów (66 wystąpień online, 22 wystąpienia na żywo oraz 8 prezentacji plakatów). Prelegenci reprezentowali 31 ośrodków naukowych z Polski, Słowacji i Turcji. Prezentacje wyników badań odbyły się w 8 sesjach tematycznych i w jednej sesji plakatowej. W każdej z sesji nagrodzono prelegentów trzech pierwszych miejsc. Prof. nadzw. dr hab. Dariusz Mucha podsumowując konferencję podkreślił wysoki poziom merytoryczny wygłoszonych doniesień naukowych.
"XIII Konferencja Studenckich Kół Naukowych była szansą na wymianę poglądów, pozwoliła na głęboką refleksję w związku z podejmowaną tematyką, stała się także inspiracją do dalszych działań kół naukowych. Przedsięwzięcie można zaliczyć do w pełni udanych wydarzeń, które z pewnością zostanie powtórzone w przyszłym roku" - zapewnia Uczelnia w podsumowaniu.

opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
student13.05.2022, 06:04
ale tłum.....
Osiol12.05.2022, 20:55
A kierunek z certyfikatami dla baców i juchasow jest przez uczelnie niezauważany i niedoceniany to żyła złota.....
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl