15.05.2022, 21:03 | czytano: 4114

Wystawcy z "ciupagami" (zdjęcia)

zdj. Maciej Gębacz
NOWY TARG. W drugim dniu XXV Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz wręczono tradycyjne nagrody, czyli "ciupagi".
W kategorii "produkt" Złotą Ciupagę przyznano firmie Kołton z Jabłonki - za pompę ciepła powietrze-woda. Urządzenie to zdobyło także Nagrodę Burmistrza za "Produkt regionalny Nr 1 na Podhalu". Kolejna Złota Ciupaga powędrowała do spółki ESTECH z Trzebini. Nagrodzono technologię chroniąca instalacje przed osadzaniem się wapna i korozją oraz oszczędzacz wody montowany do prysznica. Sądeckie Laboratorium Wody z Nowego Sącza doceniono za opracowanie innowacyjnego sposobu obsługi klientów w wykonywaniu badań wody.
Wyróżniono Ekspert Glass z Podegrodzia za prezentację mini żurawia C6 i C10, Regionalne Centrum Innowacji z Jaworzna za gruntową pompę ciepła IGL.K, będącą źródłem czystej energii.

"Nagrodę Kreatywną" za prezentację produktów i aranżację stoiska zdobyły: firma Kryształkowy Świat z Libiąża i Modom Podhale z Szaflar. W tym roku Nagrodę rektora PPUZ otrzymała firma z Krakowa - Rustical Gardena.

s/ zdj. Maciej Gębacz
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl