25.05.2022, 09:15 | czytano: 2141

Wizyta wojewody małopolskiego w gminie Czarny Dunajec

Łukasz Kmita. Fot. Marcin Szkodziński
Łukasz Kmita gości dziś w Czarnym Dunajcu, gdzie realizowanych jest kilka inwestycji, które otrzymały dofinansowanie z funduszy rządowych.
O godz. 9:30 odbędzie się briefing wojewody w sali obrad Urzędu Gminy Czarny Dunajec poświęcony dofinansowaniom zakupu ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Ratułów Dolny, do budowy żłobka gminnego w Czarnym Dunajcu, dofinansowaniu dla gminy uzdrowiskowej Czarny Dunajec dla inwestycji związanej z włączeniem strefy „A” uzdrowiska do sieci dróg publicznych oraz dofinansowaniu budowy szlaku rowerowego na odcinku Czarny Dunajec – Odrowąż przez tereny Torfowisk Orawsko-Nowotarskich.
Na godz. 10 zaplanowano podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego w nowo budowanym żłobku gminnym, pół godziny później wojewoda będzie gościł w Przedszkolu Samorządowym przy ul. Targowej. A o godz. 11:20 odbędzie się uroczyste otwarcie ścieżki rowerowej z przecięciem wstęgi na kładce rowerowej na Potoku Piekielnickim w Odrowążu.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
miodek25.05.2022, 11:44
Co to jest briefing? Żyjemy jeszcze w Polsce czy już oficjalnie zostaliśmy kondominium anglosaskim? W taki razie to nie wojewoda tylko gubernator.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl