27.05.2022, 12:53 | czytano: 8229

Policjanci pilotowali do nowotarskiego szpitala samochód z rannym mężczyzną

zdj. ilustracyjne
NOWY TARG. Wczoraj przy ul. Ludźmierskiej do policjantów z Referatu Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji podbiegł zdenerwowany mężczyzna, mówiąc iż w samochodzie znajduje się jego tata, który w domu podczas pracy szlifierką odciął sobie palce i musi pilnie dostać się do nowotarskiego szpitala.
- O tej porze na mieście panował wzmożony ruch i tworzyły się duże korki, a szpital znajduje się po drugiej stronie miasta. Ranny mężczyzna potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Policjanci bez chwili wahania podjęli decyzję o eskorcie samochodu z rannym. W celu zapewnienia sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego przejazdu, funkcjonariusze po konsultacji z dyżurnym jednostki, pilotowali samochód z poszkodowanym, aż do szpitala. Po dotarciu na miejsce, ranny został przekazany pod opiekę lekarzy - relacjonują funkcjonariusze.
s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Magda28.05.2022, 13:29
i czekał 5 godzin na SOR...
Wyrocznia27.05.2022, 20:46
Do EXC - za darmo ludzi nie ratują, więc nie rób z nich bohaterów. Jak zaczną ratować za darmo to będziesz mógł ich wychwalać. Nie jednemu też nie dali szansy przeżyć, tak jak np. kolegę, którego nie chcieli przyjąć do szpitala bez testu na covida i zmarł następnego dnia.
EXC27.05.2022, 19:26
Gumis wiesz co 2 dni czekał podobno..wstydził byś się obrażać służbę zdrowia,nie jedno życie w porę uratowali..jak nie masz zielonego pojęcia jak jest na SOR to lepiej się nie wypowiadaj tylko pobaw się zabawkami
gumis27.05.2022, 13:03
a na SORze poczekał spokojnie godzinke albo dwie.....
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl