02.07.2022, 00:21 | czytano: 3980

Koncert Zakopower na rozpoczęcie akcji Czyste Tatry (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński
Zespół z Zakopanego porwał publiczność. Pod sceną zgromadziło się kilka tysięcy osób.
Tegoroczna akcja Czyste Tatry została rozpoczęta koncertem zespołu Zakopower. Jako pierwszy utwór Sebastian Karpiel-Bułecka zaśpiewał najnowszą piosenkę "Widzialne i niewidzialne". Nie zabrakło także kultowych utworów jak „Boso”, którym także zespół bisował po tym jak Rafał Sonik wyszedł bez butów na scenę. Lider zespołu zadedykował także utwór „Obława” wolnej i niepodległej Ukrainie.
Występ zespołu Zakopower zapowiedział sam Rafał Sonik, który wspomniał, że już w 2020 roku miał się ten koncert odbyć. Niestety wybuchła pandemia, która pokrzyżowała plany.

W trakcie koncertu lider zespołu Zakopower mówił jak ważne dla każdego z członków zespołu są góry.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
pójde boso po śmieciach03.07.2022, 11:05
po 7 latach rządów Kaczyńskiego nie udało się nieudacznikom wprowadzić systemu kaucyjnego i powszechnego recyklingu jako gałęzi gospodarki, butelki i plastik lądują w lesie. I to w czasach kiedy energia drożeje.
Wprowadza się program chrust +, który ogołoci lasy,zamiast sadzić 2 miliony drzew .Nie promuje się indywidualnego sadzenia, nie ułatwia czy promuje procesu nasadzeń ulgami podatkowymi, nie umożliwia się sadzenia na działkach rolnych VI klasy,przekształcanie gruntów na lasy to droga karkołomna.
Cepr pobyt stały miescon03.07.2022, 00:27
Hlopy cepro power Kasi wok skielzlo
chlapnij se02.07.2022, 13:09
No, z tymi kilkoma tysiącami to pojechali. Chyba że doliczymy mieszkańców okolicznych domów, pensjonatów i apartamentów...
pomyśl zanim coś chlapniesz02.07.2022, 09:53
Ktoś z piszących cierpi chyba na retinopatię , skoro on widział kilka tysięcy widzów , a wielu normalnie widzących widziało może z 250 -300 osób.ja także cieszyłbym się gdyby śmiecących była garstka , a sprzątających potencjalnie kilka tysięcy. Takie widzenie to może się zdarzyć jedynie chorym na retinopatię .
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl