29.07.2022, 15:01 | czytano: 5326

Awaria autobusu. Zakopane stanęło w korkach (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński
ZAKOPANE. Awaria autobusu, do której doszło na rondzie Solidarności sparaliżowała ruch praktycznie w całym mieście.
Rondo znajduje się u zbiegu Al. 3 Maja i Nowotarskiej, czyli dwóch wyjątkowo ruchliwych ulic umożliwiających przejazd na linii północ -południe oraz wschód-zachód.
s/ zdj. Marcin Szkodziński
Może Cię zainteresować
komentarze
Zbooj30.07.2022, 10:10
Przeludnienie. Tyle w temacie. Autobus robi paraliż w sezonie a gdzie dopiero gwałtowna klęska żywiołowa itp.
P.30.07.2022, 08:30
Nie pierwszy raz się to zdarza. Absolutnie nie polecam tej sieci po ich połączeniu z inną siecią! Pasażerowie czekający na ten autobus pozostawieni bez jakiejkolwiek informacji, mimo że przewoźnik posiada wszystkie dane, po dwóch godzinach dzwoniąc do biura (za minutę połączenia każą sobię płacić 2zł za minutę! I tu zaczyna się następna jazda! infolinia która zżera 20zł!) słyszymy że 2-3godz. opóźnienia. Po tym czasie dzwoniąc znowu informacja że jeszcze 2-3 a może więcej. Po 15min przychodzi informacja że jednak pojedzie. I tak strata czasu, pieniędzy i nerwów. Szukać innego połączenia, tego unikać.
KTT29.07.2022, 18:36
Więcej apartamentowców, pensjonatów,domków na zgłoszenie, hoteli a będzie jeszcze lepiej. Za tym idą pieniądze a one są najważniejsze. Wszyscy którzy krytykują zazdroszczą Góralskim biznesmenom przedsiębiorczości.Ważna jest nowoczesność a nie tradycja i przyroda.
Sabina29.07.2022, 15:55
To co się dzieje w Zakopanem woła o pomstę do nieba i zagraża bezpieczeństwu i życiu wszystkich mieszkańców i turystów. Można to śmiało nazwać patologią i nazwać Zakopanem pseudokurortem w którym nie da się normalnie funkcjonować. /.../
żal serce ściska29.07.2022, 15:42
Ale burmistrz uważa ,że lepiej organizować igrzyska dla Kurskiego i ludu i organizować Sylwestra,niż budować w astronomicznym tempie obwodnicę centrum miasta i wyprowadzać cały ruch z centrum Zakopanego . Trochę można by było na kolanie zmniejszyć natężenie ruchu i zrobić drogi jednokierunkowe częściowo na ul. Kościeliskiej i drodze Powstańców Śl, ale się nikomu nie chce nawet rozważyć tego problemu i Starówka zakopiańska jak tonęła w kurzu i smrodzie , tak nadal toni , ma burmistrz jakby zapomniał o złożonych w wyborach deklaracjach oby nie powiedzieć obietnicach , których nie chce realizować.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl