03.08.2022, 09:54 | czytano: 4791

Dachowanie w Chabówce

Fot. Pałasz Pomoc Drogowa
Przy drodze wojewódzkiej w Chabówce dachował samochód osobowy.
Kierująca nissanem kobieta straciła panowanie nad kierownicą, zjechała z drogi i dachowała w fosie. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało.
r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Kierowca04.08.2022, 09:57
Szanowny Panie Radku, wszystko jest super dopóki nie dojdzie do sytuacji gdzie dziecko nagle wtargnie na drogę i liczy się każdy metr drogi hamowania, a na zimówkach w temperaturze 20+ ta droga już jest znacznie wydłużona, nie mówiąc o mokrym i ciepłym asfalcie. Oczywiście zimówka nie jest idealna na każde warunki zimowe, ale nikt nie wymyślił do tej pory nic lepszego i bezpieczniejszego od zimówki w zimie i letniej w lecie. I to są fakty a nie moje znawcowanie.
Radek03.08.2022, 21:32
Kierowca .... bo sukienka była zła i dlatego Pani złe tańczyła
Szukaj winy gdzie indziej , na całym świecie stare zimówki dodziera się latem u ludzi mniej zamożnych , widziałem tak samo w Austri Niemczech i Norwegii latem auta na zimowkach , sam tez tak jeżdżę a robię około 70-80 tys km rocznie i nie zauważyłem żeby Uzywane zimówki złe się trzymały na drodze czy to mokrej czy suchej , dodam ze zima też często są dodatnie temperatury i woda na drodze , to co wtedy Kierowco znawco doradzasz zakładać koła letnie ? Bo zimówka na wodzie jest zła .? Wystarczy patrzeć co się dzieje na drodze i wszystko będzie git.
Brak umiejętności i,03.08.2022, 12:58
ostre wejście w zakręt pod wiaduktem od strony Skawy, w ręce przy uchu telefon, nagłe hamowanie przy skręconych w prawo kołach, podbiło na nowym, twardym i wysokim krawężniku. Efekt widoczny na zdjęciu.
kierowca03.08.2022, 11:41
Nie widać dokładnie, ale czy te opony to nie zimówki? Zauważyłem że bardzo dużo "letnich" wypadków spotyka auta na zimówkach, tyle się mówi o oponach zimą, a przydała by się kampania informująca o zagrożeniach wynikających z jazdą latem na oponach zimowych.
z tąd03.08.2022, 10:39
Za duża prędkość ,brak umiejętności,awaria,czy telefon? Obstawiam to czwarte ale pewnie wszystko razem się przyczyniło do ,,fikołka,,. Masz kobieto szczęście.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl