13.08.2022, 17:42 | czytano: 2657

Łukasz Brzeski zadebiutuje dziś na gali UFC. Gdzie można obejrzeć walkę fightera z Poronina?

Już tylko godziny dzielą Łukasza Brzeskiego od debiutu na gali MMA Ultimate Fighting Championship (UFC) w San Diego. Bilety w mogącej pomieści 16 tysięcy widzów Pechanga Arena zostały wyprzedane.
Pochodzący z Poronina Brzeski jest wychowankiem Nowotarskiego Klubu Sportów Walki. Kontrakt z UFC wywalczył podczas gali Dana White Contander w Las Vegas we wrześniu ubiegłego roku.
Walką wieczoru dzisiejszej gali będzie starcie Marlona Very (Ekwador) z Dominikiem Cruzem (USA). Poza nimi w głównej części wieczoru rękawice skrzyżują Nate Landwehr (USA) i David Onama (Uganda), Yazmin Hauregui (Meksyk) i Iasmin Lucindo (Brazylia), Devin Clark (USA) i Azamat Murzakanov (Rosja), Priscila Cachoeira (Brazylia) i Ariane Lipski (Brazylia) oraz Bruno Silva (Brazylia) i Gerald Meerschaert (USA).

W kolejnej części wieczoru w walkach eliminacyjnych, jako drugi wystąpi Łukasz Brzeski, który zmierzy się ze Słowakiem Martinem Budayem. Jak szacuje team Łukasza, jego walka odbędzie się między północą, a pierwszą w nocy polskiego czasu, ale trzeba być czujnym, bo może się to zmienić. Transmisję dzisiejszej gali z San Diego będzie można oglądać na Polsat Sport oraz w systemie pay-per-viev w serwisie Fight Pass. Kibice z Podhala mogą wybrać się też na wspólne oglądanie walk do pizzerii Paradise Yellow przy Królowej Jadwigi w Nowym Targu.

Brzeski wraz ze swoją ekipą jest w Stanach Zjednoczonych od ponad tygodnia. Zaaklimatyzował się i jak sam mówi, jest gotowy do walki. Powodzenia!

Jak podkreśla Wojciech Hoły - wyjazd i dłuższa aklimatyzacja w Californi możliwa była dzięki wsparciu władz Miasta Nowy Targ oraz Andrzejowi Kedroniowi z firmy NOWI, Zbigniewowi Steskalowi z klubu ADHD i Krzysztofowi Ślimakowi.


wo/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Autor komentarza13.08.2022, 19:51
Wymalowany po rękach jak jajko na Wielkanoc ????
ŁĘCZNA13.08.2022, 19:49
No zobaczymy
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl